18.8 °C, 1.7 m/s, 69.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIespēja apgūt nepieciešamās zināšanas, lai kļūtu par uzņēmējiem
Iespēja apgūt nepieciešamās zināšanas, lai kļūtu par uzņēmējiem
26/05/2014

Lai rosinātu jauniešus aktīvi darboties jau šobrīd, kā arī paplašinātu savu redzējumu par nākotni, mudinātu savu ideju realizācijai, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs sadarbībā ar "Jauno komersantu skolu" aicina jauniešus un pieaugušos līdz 40 gadu vecumam piedalīties īpašā biznesa apmācību sesijā "Kā izveidot veiksmīgu biznesu un gūt panākumus!".

Publicitātes attēls

Lai rosinātu jauniešus aktīvi darboties jau šobrīd, kā arī paplašinātu savu redzējumu par nākotni, mudinātu savu ideju realizācijai, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs sadarbībā ar “Jauno komersantu skolu” aicina jauniešus un pieaugušos līdz 40 gadu vecumam piedalīties īpašā biznesa apmācību sesijā “Kā izveidot veiksmīgu biznesu un gūt panākumus!”.
 
Apmācību mērķis ir vairot motivāciju savas uzņēmējdarbības uzsākšanai, kā arī sniegt zināšanas par visu, kas saistās ar biznesu, tā attīstīšanu un peļņas gūšanu. Apmācību laikā jaunieši kopā ar uzņēmējiem un radošo biznesa treneri Egitu Sproģi likts pamatus jaunai uzņēmējdarbības iniciatīvai.
 
Biznesa apmācību sesija ilgs divus mēnešus – no jūlija līdz augustam, un tā piedāvās apmeklēt astoņas radošās lekcijas, veidot praktiskos uzdevumus, testus, saņemt no biznesa profesionāļiem individuālas konsultācijas klātienē un “online” (interneta tiešsaistē), veidot diskusijas un rosināt viedokļu/ ideju apmaiņu apmācību dalībnieku starpā. Apmācības notiks Rīgas centrā, katru pirmdienu, attiecīgajos datumos – 7. jūlijā, 14. jūlijā, 21. jūlijā, 28. jūlijā, 4. augustā, 11. augustā, 18. augustā, un noslēguma apmācība – 25. augustā. Apmācības ir virzītas ne tikai uz ideju apmaiņu ar citiem jauniešiem un aktīvu darbu grupās, bet arī individuālu un uz katru dalībnieku vērstu zināšanu sniegšanu.
 
Īss ieskats biznesa apmācību tematikā: bizness kā nodarbošanās un peļņas avots, biznesa stratēģijas izveide, biznesa veidošanas juridiskie aspekti, personāla izvēle un motivācija, pārdošanas sistēmas izveide uzņēmumā, eksporta apvāršņu izzināšana, konkurences apzināšanās, attiecības ar konkurentiem, kā likt mārketingam strādāt sava uzņēmuma labā,  reklāmas spēks biznesa attīstībā.
 
Biznesa apmācību sesijas izmaksas sastāda 299 EUR vienam dalībniekam.
 
Katram biznesa apmācību sesijas dalībniekam tiek piešķirta dalība “Biznesa uzrāviens” atbalsta programmā uz 12 mēnešiem EUR 500 vērtībā par brīvu. Plašāk skatiet www.biznesauzraviens.lv/par-programmu/
 
Biznesa apmācību sesiju atbalsta arī Latvijas Izgudrojumu un inovāciju centrs “Latvia Invent”, Latvijas Eksportpadome, informatīvo atbalstu nodrošina biznesa portāls “Bizness.lv,” “Ekonomika.lv,” u.c.
 
Vietu skaits apmācību sesijā ir ierobežots, tāpēc visi, kas vēlas pieteikties biznesa apmācībām, aicināti savlaicīgi sazināties pa tālruni 20587382, vai rakstīt uz e-pastu: . Pieteikšanās termiņš 31. maijs.
 

Informācija sagatavota
Jauno Komersantu skolā