16.9 °C, 0.5 m/s, 89.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIespēja iepazīt BJC “Junda” radošos pulciņus
Iespēja iepazīt BJC “Junda” radošos pulciņus
20/01/2016

22. janvārī no pulksten 16 līdz 18 Jelgavas bērnu un jauniešu centrā (BJC) "Junda", Skolas ielā 2, notiks "Atvērto durvju vakariņš", kad jebkurš jelgavnieks varēs iepazīties ar radošo pulciņu ikdienu.

Klikšķināt, lai atvērtu

22. janvārī no pulksten 16 līdz 18 Jelgavas bērnu un jauniešu centrā (BJC) “Junda”, Skolas ielā 2, notiks “Atvērto durvju vakariņš”, kad jebkurš jelgavnieks varēs iepazīties ar radošo pulciņu ikdienu.
 
Apmeklētāji tiks aicināti novērtēt BJC audzēkņu pirmā mācību pusgada veikumu radošo darbu izstādēs. Būs iespēja satikt un aprunāties ar pulciņu skolotājiem, izstaigāt un aplūkot radošās mājas telpas, kā arī ieskatīties, kāda ir audzēkņu “sadzīve”.

Jebkurš interesents ir laipni aicināts apmeklēt “Atvērto durvju vakariņu” un iepazīt kādu no deviņpadsmit daudzveidīgajiem BJC “Junda” pulciņiem: studija un popgrupa “Lai skan”, “Keramika”, “Dabas draugu klubs”, “Ādas plastika”, “Angļu valoda”, “Latviešu valoda”, “Trases automodelisms”, “Stikla dizains”, “Floristika”, “Mākslas studija”, “Jautrā māksla”, “LEGO laiks”, “Kaligrāfija”, “Puķuzirnis”, “Mājokļa dizains”, “Radošā darbnīca”, “Mūsdienu deja”, “Tehniskā modelēšana”, “Lidmodelēšanas pamati”, “Teātra sports” un “Teātra studija”.
 
BJC ir lielākā interešu izglītības iestāde pilsētā ar plašāko piedāvājumu bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanai – dažnedažādi pulciņi un interešu grupas, aktivitātes, pasākumi, nometnes – ikkatram no 3 līdz 25 gadu vecumam. Par brīvajām vietām pulciņos 2015./2016. mācību gadā var interesēties pie pulciņa skolotāja tā norises laikos. Informācija: www.junda.lv.

 
Informācija sagatavota
BJC „Junda”