18.7 °C, 1.7 m/s, 79.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIespēja Jelgavā saņemt 1991. gada barikāžu dalībnieka apliecību
Iespēja Jelgavā saņemt 1991. gada barikāžu dalībnieka apliecību
20/11/2019

1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība 25. novembrī no pulksten 11 līdz 16 Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās, Skolotāju ielā 8, 1. stāvā, aicina saņemt barikāžu dalībnieka apliecību, ja tāda vēl nav saņemta. Personas, kas šajā dienā nevar ierasties, apliecības var saņemt 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrībā – Rīgā, Krāmu ielā 3, no otrdienas līdz piektdienai darba laikā no pulksten 9 līdz 17.

1991. gada barikāžu dalībnieka apliecība ir dokuments, kas apliecina barikāžu dalībnieka statusu. To var iegūt personas, kuras ir reģistrējušās kā barikāžu dalībnieki un saņēmušas kādu no apbalvojumiem – 1991. gada barikāžu dalībnieka Piemiņas zīmi vai Pateicības rakstu.

 

Apliecība ir paredzēta uzrādīšanai Latvijas Republikas valsts un pašvaldību iestādēs saskaņā ar likumu “Par 1991. gada barikāžu dalībnieka statusu”. Pašvaldība ir tiesīga savos saistošajos noteikumos šo apliecību ieguvušajiem barikāžu dalībniekiem piešķirt sociālās garantijas, dažādas atlaides un atvieglojumus.

 

Ierodoties saņemt apliecību, personai jāuzrāda 1991. gada barikāžu dalībnieka Piemiņas zīmes apliecība vai Pateicības raksta oriģināls vai kopija un personu apliecinošs dokuments (pasei vai ID kartei).

 

Biedrība regulāri rīko izbraukumus pa Latvijas pilsētām un pagastiem, dodot iespēju barikāžu dalībniekiem apliecības iegūšanai nepieciešamās formalitātes nokārtot tuvāk savai dzīves vietai.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē