18.9 °C, 3.3 m/s, 65 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaIespēja pieteikties FasTracKids Fundamental nodarbībām sestdienās
Iespēja pieteikties FasTracKids Fundamental nodarbībām sestdienās
13/09/2017

“FasTracKids Fundamentals” ir mācību programma, kas sniedz iespēju attīstīt 21. gadsimtam nepieciešamās kompetences – radošumu, kritisko domāšanu, komunikāciju, sadarbību un pārliecību par sevi.

 

 

No 7. oktobra sestdienās piedāvājam Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) apgūt “FasTracKids Fundamentals” nodarbības. Pieteikšanās līdz 30. septembrim.

 

5 līdz 6 gadu veciem bērniem nodarbības notiks no pulksten 10 līdz 11, savukārt 7 līdz 8 gadu veciem bērniem no pulksten 12 līdz 13. To ilgums ir divu mācību stundu apjomā (vienas mācību stundas ilgums – 45 min.), reizi nedēļā. Viens mācību priekšmets ilgst 8 nedēļas (16 nodarbības), maksa ir 101 EUR. Nodarbības notiek mazās grupās (8 – 10 bērni grupā).

 

Aicinām uz iepazīšanās nodarbībām ZRKAC Zinātņu nakts ietvaros (bērniem kopā ar vecākiem) 29. septembrī:

  • Matemātika pulksten 18
  • Ekonomika pulksten 19
  • Radošā literatūra pulskten 20

Pieteikšanās iepazīšanās nodarbībām un maksas grupām sestdienās pa tālr. 63012152, 63012153 vai rakstot e-pastu: sanita.sabanska@zrkac.jelgava.lv.

 

Katra no nodarbībām progrmmā „FasTracKids Fundamentals” ir veidota, lai atraisītu bērna dabisko vēlmi izzināt lietu parādības caur eksperimentiem un citām aktivitātēm interaktīvā veidā.

 

Programma vairo bērna iztēli, palīdz saprast, kā iegūtās zināšanas var izmantot konkrētu problēmu risināšanā. Metodikā tiek akcentēta arī komunikatīvā kompetence – spēja komunicēt šī vārda plašākajā nozīmē: gan spēja klausīties, gan uzdot jautājumus, gan sadarboties grupā, gan izspēlēt lomu spēles, gan prezentēt savu veikumu kameras priekšā, tādējādi iegūstot pārliecinātību par sevi.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā