19 °C, 2.3 m/s, 75.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeIetve Traktoristu ielā būs pabeigta nākamnedēļ
Ietve Traktoristu ielā būs pabeigta nākamnedēļ
18/09/2020

Uzlabojot ielas infrastruktūru gājējiem un nodrošinot bērniem drošu ceļu uz skolu, Traktoristu ielas posmā no Kazarmes ielas līdz Pionieru ielai tiek izbūvēta ietve. Šonedēļ notiek ietves bruģēšana, un plānots, ka visi darbi objektā būs pabeigti līdz nākamās nedēļas beigām.

Līdz šim šajā ielas posmā gājēji pārvietojās pa ielas braucamās daļas malu, taču gājēju plūsma Traktoristu ielā ik gadu palielinās – galvenokārt tāpēc, ka pieaug skolēnu skaits Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā. Paredzams, ka pēc skolas rekonstrukcijas audzēkņu varētu kļūt vēl vairāk. Rūpējoties par mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku – gājēju – drošību, šajā posmā ielas nepāra numuru pusē 120 metru garumā tiek izbūvēta ietve, kas būs 1,5 metrus plata.

 

“Darbi Traktoristu ielā tika uzsākti pagājušajā nedēļā, veicot mērījumus un ietves apmaļu uzstādīšanu, bet šonedēļ sagatavota ietves pamatne un uzsākta bruģēšana. Plānots, ka bruģakmens seguma ieklāšana tiks pabeigta šonedēļ. Pēc tam paredzēti labiekārtošanas darbi,” stāsta pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” projektu vadītāja Kristīne Vuškārniece, norādot, ka starp gājēju ietvi un privātīpašumiem, veidojot krūmu rindu, tiks iestādīti piecdesmit irbeņlapu fizokarpi. Darbus objektā veic SIA “Kulk”.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē