19.9 °C, 1.9 m/s, 90.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIetvju tīrīšanā iesaistītas septiņas tehnikas vienības un sētnieki
Ietvju tīrīšanā iesaistītas septiņas tehnikas vienības un sētnieki
03/02/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka ziemas dienests aizvadītajā naktī izvedis sniegu no Lielās ielas, Jāņa Čakstes bulvāra un Raiņa ielas, bet trešdienas rītā no pulksten 4 sākta pašvaldības kopjamo ietvju tīrīšana, iesaistot septiņas tehnikas vienības un sētniekus.

 

Otrdiena pēc pulksten 19 ziemas dienests uzsāka pilsētas asfaltēto ielu kaisīšana 2. maršrutā – ielās pa kurām brauc sabiedriskais transports, bet šorīt ap pulksten 4 sākta ielu kaisīšana 3. maršrutā (gandrīz visas asfaltētās ielas). Vēl naktī veikta sniega izvešana no Lielās ielas, Raiņa ielas un J.Čakstes bulvāra malām, kur tas traucēja automašīnu novietošanai.

 

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka otrdien arī uzsākta ledus laušana un novešana no iebraucamajiem ceļiem uz daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, kas atrodas uz pašvaldības zemes. Vakar šie darbi veikti uz iebrauktuves Pērnavas ielas rajonā, bet trešdien šos darbus plānots turpināt Satiksmes un Māras ielā. Iepriekš jau no ledus tīrīta arī iebrauktuve Atmodas ielā. “Jāuzsver, ka tas tiek darīt tikai tajās iebrauktuvēs uz daudzdzīvokļu mājām, kurās zeme pieder pašvaldībai! Citos gadījumos par iebraucamā ceļa attīrīšanu no sniega un ledus ir atbildīgs mājas apsaimniekotājs. Iedzīvotāji, pamanot šos darbus pie savām mājām, lūgti atbrīvot ceļu no transporta, lai netraucētu darbiem,” tā “Pilsētsaimniecība”.

 

Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē