23.3 °C, 3.2 m/s, 41 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaIndividuālas konsultācijas par sociālo uzņēmējdarbību
Individuālas konsultācijas par sociālo uzņēmējdarbību
15/10/2019

6. novembrī no pulksten 10 līdz 14 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZKRAC) notiks individuālas konsultācijas par Sociālo uzņēmējdarbību.

Konsultācijas laikā būs iespēja individuāli tikties ar Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijas (LSUA) ekspertu, kurš sarunas gaitā palīdzēs rast tieši jūsu izaicinājumam piemērotu risinājumu, kā arī saprast tālākos soļus sociālā uzņēmuma vai sociālās uzņēmējdarbības idejas attīstīšanai.

 

Konsultāciju laikā LSUA eksperti ir palīdzējuši sociālajiem uzņēmumiem formulēt sociālos mērķus, sagatavoties sociālā uzņēmuma statusa iegūšanai, orientēties ALTUM sociālās uzņēmējdarbības atbalsta granta nosacījumos, apzināt citus uzņēmējdarbības atbalsta instrumentus, kā arī atrisināt citus ar sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanu un īstenošanu saistītus jautājumus.

 

Konsultācijas notiks klātienē Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, iepriekš piesakoties un vienojoties par konsultācijas laiku. Pieteikties vai iegūt vairāk informācijas: pa e-pastu: liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv, vai pa tel.: 63012155, 63012169.

 

Pasākumu atbalsta Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un British Council pārstāvniecība Latvijā.