18.1 °C, 2.9 m/s, 85.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaInformācijas centrs iebraucējiem ielūdz uz Atvērto durvju dienu Jelgavā
Informācijas centrs iebraucējiem ielūdz uz Atvērto durvju dienu Jelgavā
01/06/2022

Piektdien, 3. jūnijā, pulksten 17.30 Jelgavas Pilsētas bibliotēkas telpās Akadēmijas ielā  26 uz Atvērto durvju dienu aicina Informācijas centra iebraucējiem kontaktpunkts “Zemgale”. Īpaši aicināti iebraucēji no Ukrainas un viņu atbalstītāji un palīgi. Atvērto durvju dienā būs iespēja uzzināt jaunāko un noderīgāko informāciju dažādos iebraucējiem aktuālos jautājumos.

Par ieceļošanas un jaunas dzīves uzsākšanas juridiskajiem aspektiem stāstīs pieredzējusī Informācijas centra iebraucējiem juriste Gita Miruškina. Viņa atbildēs arī uz apmeklētāju jautājumiem. Bet par psiholoģiskā atbalsta iespējām pusaudžiem Jelgavā varēs uzzināt no “Pusaudžu resursu centra” izglītības psiholoģes Santas Daņiļčenko.

 

Pasākuma neformālās izglītības daļā apmeklētāji – gan pieaugušie, gan pusaudži – varēs piedalīties spēlē. Izmantojot stāstu kārtis un citus spēļu rīkus, aizraujošā veidā tiks izspēlētas kultūru atšķirības un sadarbības iespējas.

 

Uz Atvērto durvju dienu aicinātas arī ģimenes ar mazākiem bērniem. Mazuļi varēs iepazīt bibliotēkas bērnu nodaļu un rotaļāties kopā ar brīvprātīgajiem palīgiem.

 

Papildu jautājumu gadījumā lūgums sazinieties ar Informācijas centra iebraucējiem kontaktpunkta “Zemgale” vadītāju Ivetu Dembovsku – tālrunis 25719588, e-pasts ici.zemgale@gmail.com.

 

Sīkāku informāciju par Informācijas centru iebraucējiem un palīdzību, ko tas sniedz, var atrast tīmekļvietnē.

 

Informācijas centra iebraucējiem darbību Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros nodrošina un attīsta NVO “Patvērums “Drošā māja””. Centru līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līgums Nr. PMIF/12/2020/3/01.

 

 

Informāciju sagatavoja: biedrība “Patvērums “Drošā māja””