23.3 °C, 1.4 m/s, 62.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaInformēs par atbalstu uzņēmējdarbībai
Informēs par atbalstu uzņēmējdarbībai
14/08/2017

​21. septembrī pulksten 14 Jelgavā norisināsies bezmaksas seminārs “Uzņēmējdarbības attīstībai pieejamās Eiropas Savienības (ES) fondu programmas un finanšu instrumenti”, kurā eksperti informēs par uzņēmējdarbībai pieejamo valsts atbalsta un ES finansējumu.

Seminārā eksperti no Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), kā arī “Altum” stāstīs par ES fondu ietvaru un CFLA darbību, par uzņēmējdarbībai pieejamām un plānotajām ES fondu programmām, iespējām īstenot apmācības ar ES fondu līdzfinansējumu, kā arī par pieejamo valsts atbalsta finansējumu uzņēmējdarbībai, informē LTRK Rietumzemgales nodaļā.

 

Semināra eksperti būs CFLA Zemgales reģionālās nodaļas vadītāja Sintija Zīverte un klientu apkalpošanas centra vadītāja Dace Fūrmane, LTRK ES projektu daļas vadītāja Līga Ābola, kā arī “Altum” Zemgales reģiona vadītāja Mārīte Lazdiņa.

 

Seminārs norisināsies Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) telpās Katoļu ielā 2B. Dalība seminārā ir bez maksas. Pieteikt dalību iespējams pa tālruni 28646086 vai 63027404, kā arī pa e-pastu jelgava@chamber.lv vai jrta.asociacija@gmail.com.

 

Semināru organizē LTKR sadarbībā ar ZPR.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē