18.9 °C, 3.3 m/s, 65 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaIniciatīvu konkursā atjauno mikrorajona futbola laukumu
Iniciatīvu konkursā atjauno mikrorajona futbola laukumu
29/10/2020

30. oktobrī noslēgsies projektu īstenošanas laiks jauniešu iniciatīvu konkursā “Jaunieši var!” un tiek realizētas noslēdzošās atbalstītās idejas. Starp tām – jelgavnieka Kārļa Briņeca realizētā iniciatīva atjaunot 4. līnijas mikrorajona pagalmā esošo futbola laukumu, izveidojot tam jaunus vārtus.

“Kārlis ir ļoti aktīvs Jelgavas Jauniešu centra dalībnieks un brīvprātīgais, un viņš ir viens no tiem jauniešiem, kuri pavasarī iesniedza mums savas idejas iniciatīvu konkursam “Jaunieši var!”. Viņa rajona pagalmā jau esot bijuši futbola vārti, bet sliktā stāvoklī, tāpēc Kārlis kopā ar domubiedriem lēmis, ka vārtus jātaisa pašu spēkiem. Tika plānotas izmaksas, iesniegta tāme un mēs šo iniciatīvu atbalstījām, piešķirot 339,50 eiro finansējumu,” informē Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Linda Vovere.

 

Materiālu gādāšanas un darbu procesā Kārlim talkā nācis arī jaunatnes lietu speciālists Oskars Šulcs, un nu jaunos vārtus var izmantot 4. līnijas mikrorajona jaunieši. Par veiksmīgo projektu atgādinās arī uz vārtu rāmja uzkrāsotā  devīze “Jaunieši var” un mirkļbirka #JJC.

 

“Jaunieši var!” ir Jelgavas pilsētas pašvaldības rīkots jauniešu iniciatīvu projektu konkurss, kurā jau piekto gadu Jelgavas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas var iegūt finansējumu sava projekta realizācijai. Šogad konkursā atbalstu guvuši 14 projekti par kopējo summu 3500 eiro.

 

 

Foto: Jelgavas Jauniešu centrs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē