17.1 °C, 3.2 m/s, 77.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiInteresenti ceturtdien aicināti uz dizaina konferenci
Interesenti ceturtdien aicināti uz dizaina konferenci
03/03/2020

Ceturtdien, 5. martā, no pulksten 10 LLU Tehniskajā fakultātē Jāņa Čakstes bulvārī 5 notiks tikšanās ar dizaina jomas profesionāļiem un uzņēmējiem konferencē “Dizaina dialogs”. Uz konferenci aicināts ikviens interesents un ieeja tajā ir bez maksas. 

Konferenci “Dizaina dialogs” LLU Tehniskā fakultāte rīko jau vairākus gadus, nodrošinot iespēju saviem programmas “Dizains un amatniecība” studentiem gūt jaunu pieredzi, taču konferencē uzklausīt uzņēmēju un dizaineru iedvesmas un pieredzes stāstus aicināti arī pilsētnieki, kuru saista šī joma.

“Šīs konferences galvenais vēstījums ir dizaina pievienotā vērtība jaunu produktu radīšanā un biznesa attīstībā. Esam uzrunājuši uzņēmējus, kuri Latvijā ražo visdažādākos produktus, lūdzot dalīties pieredzē par to, kā top jauni produkti, kādas ir radošās metodes ikdienas darbā, kā arī, lai viņi pastāsta par biznesa perspektīvu – kā produktus palaiž tirgū, cik viegli, grūti tas ir bijis,” stāsta LLU tehniskās fakultātes vieslektore, pasākuma koordinatore Laura Boldiševica, priecājoties par uzņēmēju un radošo nozares pārstāvju līdzdalību konferences tapšanas procesā un atbalstu dizaina pieredzes apmaiņas veidošanā. Viņa pārliecināta, ka konference ir vērtīgs ieguldījums izglītības kvalitātes sekmēšanā, kas veicina nozares profesionāļu sadarbību ar studentiem. Paredzēts, ka pēc prezentācijas interesenti arī varēs uzdot savus jautājumus.

Konferencē piedalīsies un savā pieredzē dalīsies arī Jelgavas uzņēmums “TuTuu Toys”, kas ražo rotaļlietas bērniem. Tāpat šajā dienā konferences dalībnieki varēs dzirdēt aksesuāru zīmola “Lokali” stāstu, par savu pieredzi stāstīs uzņēmums “Trempel”, kas ražo apģērbu pakaramos no kartona, tādējādi domājot par vides saudzēšanu un videi draudzīgu materiālu ienešanu ikdienā. Ar prezentāciju uzstāsies arī uzņēmums “Honey Furniture”, kas senu un nolietotu koku pārveido mūsdienīgās un radošās mēbelē, konferencē piedalīsies arī uzņēmums “RainSisters”, kas šuj lietusmēteļus un “Šmita lampas”, kas izgatavo gaismas ķermeņus no dažādiem materiāliem, piemēram, stikla pudelēm.

Šis pasākums jebkuram interesentam ir bez maksas, taču, lai sagatavotu auditoriju un nodrošinātu pietiekami daudz sēdvietu, interesentiem lūgums iepriekš pieteikties, rakstot pa e-pastu laura.boldisevica@llu.lv.

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē