19.1 °C, 1.8 m/s, 94 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports“INŽENIERU DIENAS 2017”
“INŽENIERU DIENAS 2017”
09/09/2017

Septembrī aicina uz ikgadējiem inženieru svētkiem!

Šogad “Inženieru dienas” tiks rīkotas no 8. līdz 10.septembrim sporta un atpūtas kompleksa “Rullītis” trasē, kā arī Pastas salas teritorijā. Svētku apmeklētājiem būs iespēja apvienot patīkamo ar lietderīgo – piedalīties tehniskos sporta veidos un apmeklēt atvērto durvju dienas inženierzinātnēs. Ātruma un asu izjūtu cienītāji varēs piedalīties tādās disciplīnās kā “Igate Lemans”, “Astarte Nafta Supermoto”, “Isover kartinga turnīrs”, “Auto Kada ātruma aplis”, “Latvenergo veiklības brauciens”, “Valtek skaņas turnīrs”, “Konekesko dragreiss”, “Hansa-Flex drifts” un pagājuša gada jaunumā – “Liebherr auto futbols”. 

Potenciāliem audzēkņiem un darba ņēmējiem būs lieliska iespēja apmeklēt Metāla svētkus Pasta salā, kur būs izvietoti izglītības iestāžu un uzņēmēju stendi, kuros varēs gūt priekšstatu, kā apgūst un kā pielieto inženierzinātnes ikdienā katrs no stenda dalībniekiem. Organizatori cer, ka šī varētu būt īstā vieta un laiks nākotnes profesijas izvēlei.

Atbalstot aktīvo un veselīgo dzīvesveidu “Inženieru dienās” plānots ieviest jaunievedumu – Velomobīļu sacensības, kurās varēs piedalīties ikviens, uztaisot savu velomobīli. Mērķis ir pielietot savas zināšanas un iemaņas, radīt atraktīvu transporta līdzekli ar kuru piedalīties sacensībās pilsētas ielās izveidotajā trasē. Uzziņai: www.mehiem.lv 

 

Biedrība “Mehiem.lv” svētkus rīko sadarbībā ar ilggadējiem un uzticamiem sadarbības partneriem: Jelgavas pilsētas domi, biedrībām “Jaunatnes tehnisko sporta veidu centrs”, “Prokart”, Ceļu būvniecības sabiedrību “gate”, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādēm “Sporta servisa centrs”, “Kultūra” un Jelgavas pilsētas pašvaldības pieaugušo izglītības iestādi “Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs”.

 

 

Informācija: mehiem.lv

Foto: R.Antropovs