13.1 °C, 2.1 m/s, 80.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiInženieru dienas Jelgavā jau piekto gadu!
Inženieru dienas Jelgavā jau piekto gadu!
10/09/2018

Jelgavā, sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis” no 28. līdz 30. septembrim jau piekto gadu norisināsies “Inženieru dienas 2018” ar mērķi pievērst bērnu un jauniešu, kā arī citu interesentu uzmanību tehniskiem sporta veidiem un stāstītu par inženierzinātņu nozīmi mūsu dzīvē un karjeras izaugsmē.

Inženierzinātnes palīdz nodrošināt intelektuālo potenciālu, tāpēc Jelgavā jau ilgus gadus liela uzmanība tiek veltīta tieši šai zinātnes nozarei. Pēdējās tendences rāda, ka interese tikai pieaug, bet vēl joprojām izglītības iestādēm trūkst jauniešu, kas nākotnē varētu strādāt ar inženierzinātnēm saistītos uzņēmumos. Nozarei ir nepieciešami atbildīgi, mērķtiecīgi, zinātkāri un tehniski domājoši jaunieši, kuri spēj pielāgoties un nodrošināt šo tehnoloģiju attīstību Latvijā.

 

Pateicoties pievilcīgai videi, darbavietām, sakārtotai ikdienai un izglītībai visās vecuma grupās, tas ir izdarāms. Tieši tāpēc apmeklētājiem pasākuma laikā būs iespēja apvienot patīkamo ar lietderīgo – pašiem piedalīties tehniskos sporta veidos un apmeklēt atvērto durvju dienu inženierzinātnēs.

 

41237134_1975022545888514_6393679640438767616_n.jpg

 

Sporta un atpūtas kompleksā „Rullītis”, ātruma un asu izjūtu cienītāji varēs vērot vai piedalīties tehnisko sporta veidu disciplīnās: Igate lemans, Astarte Nafta supermoto, Isover PRO-KART čempionāta 5. posms, Auto Kada ātruma aplis, Latvenergo veiklības brauciens, Valtek dragreiss, Stokker Agritech skaņas turnīrs, Konekesko helo-velo, Hansa-Flex drifts, un šī gada jaunums – uzņēmēju velomobīļu turnīrs, kurā piedalīsies kā ražošanas, tā tehnikas tirgotāju uzņēmumi.

 

Turpretī potenciāliem audzēkņiem un darba ņēmējiem būs lieliska iespēja apmeklēt izglītības iestāžu un uzņēmēju stendus, kuros varēs gūt priekšstatu, kā ikdienā apgūst un pielieto inženierzinātnes katrs no stenda dalībniekiem, kā arī būs iespēja apmeklēt darba vakanču tirgu. Kā arī būs apskatāmi Elektrum un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta stendi, kuros apmeklētājiem tiks stāstīts un rādīts par drošību, lai izvairītos no nelaimes gadījumiem.

 

Informācija, lai reģistrētos dalībai šeit

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē