17.3 °C, 2.2 m/s, 81.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaĪstenota viena no gāzu emisiju samazināšanas projekta aktivitātēm
Īstenota viena no gāzu emisiju samazināšanas projekta aktivitātēm
06/12/2019

LOGO_EKII-pa-labi_CMYK_mazais.jpg

 

Projekta ietvaros parkā  uzstādīti 37 jauni LED gaismekļi un parka tipa apgaismojuma laternas. Laternas ir aprīkotas ar kontrolieriem, kas nodrošina automātisku gaismekļu darbību. Uztverot cilvēku klātesamību no 15 m attāluma, palielinās gaismas intensitāte. Integrētās dimmēšanas sistēma ļaus ilgtermiņā samazināt elektrības patēriņu līdz 50%.

Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta līdzfinansētā projekta “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana ar viedajām pilsētvides tehnoloģijām Jelgavā” aktivitāte “Stacijas parka apgaismojuma rekonstrukcija, Jelgavā” uzsākta 2019.gada jūlijā un realizēta 2019.gada novembra beigās.

 

Stacijas parka apgaismojuma rekonstrukcijas kopējās izmaksas ir 79 560.60 eiro (ar PVN). Stacijas parka apgaismojuma rekonstrukcijas darbus veica SIA “A.C./D.C.”. Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta līdzfinansētā projekta “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana ar viedajām pilsētvides tehnoloģijām Jelgavā” mērķis ir ieviest un demonstrēt viedās pilsētvides tehnoloģijas, kas samazina siltumnīcefekta gāzu emisijas.

 

 

Foto: JPPI “Pilsētsaimniecība”

 

Informācija sagatavota

JPPI “Pilsētsaimniecība”