23.6 °C, 1.9 m/s, 85.4 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaIT uzņēmums “TestDevLab” izsludina šīs vasaras bezmaksas IT apmācības
IT uzņēmums “TestDevLab” izsludina šīs vasaras bezmaksas IT apmācības
14/06/2022

Jau vairākus gadus programmatūras testēšanas profesionāļi no IT uzņēmuma “TestDevLab”, kas jau divus gadus strādā arī Jelgavā, rīko “TestDevLab Summer School” apmācības. Uzņēmums šobrīd izsludinājis pieteikšanos bezmaksas apmācībām, kas notiks Ventspilī, Liepājā, Rīgā un arī tiešsaistē. Pieteikties aicināts ikviens, kuram ir IT pamatzināšanas un vēlme mācīties. Nodarbības noslēgsies ar eksāmenu un labākajiem absolventiem būs iespēja iegūt apmaksātu prakses vietu uzņēmumā “TestDevLab”.

Mācības īstenos “TestDevLab” testēšanas inženieri, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar programmatūras testēšanu. Divu nedēļu garajās mācībās, kursa dalībnieki iegūs pamatzināšanas par testēšanu, programmēšanas valodu “JavaScript” un tīmekļa programmatūras testēšanas automatizāciju. Šis ir lielisks zināšanu komplekts karjeras uzsākšanai testēšanas jomā. Apgūtās zināšanas kursa dalībnieki nostiprinās, pildot praktiskus uzdevumus, kas uzskatāmi demonstrēs, kā iegūtās zināšanas noder reālā dzīvē.

 

Nodarbības noslēgsies ar eksāmenu un labākajiem absolventiem būs iespēja iegūt apmaksātu prakses vietu uzņēmumā “TestDevLab”, kas var kalpot kā lielisks starts veiksmīgai IT karjerai.

 

Apmācības notiks angļu valodā un norisināsies darba dienās no pulksten 9 līdz 16.

 

●             Ventspilī – no 4. līdz 14. jūlijam

●             Liepājā – no 18. līdz 28. jūlijam

●             Tiešsaistē – no 1. līdz 11. augustam

●             Rīgā – no 15. līdz 26. augustam

 

Sīkāku informāciju par apmācībām, kā arī reģistrējies tām var vietnē https://tdlschool.com/.

 

Šajās apmācībās dalībnieki apgūs zināšanas trīs moduļos: ievads programmatūras testēšanā, “JavaScript” programmēšana un tīmekļa programmatūras testēšanas automatizācija. Apmācības vadīs pieredzējuši speciālisti un tajās kursa dalībnieki tiks iepazīstināti ar modernām programmatūras izstrādes un testēšanas tehnoloģijām. Pēc apmācību veiksmīgas pabeigšanas kursa dalībnieki būs ieguvuši ne tikai sertifikātu, bet arī stabilu zināšanu pamatu un varēs pildīt reālus testēšanas uzdevumus.

 

 

Foto un informācija: “TestDevLab”