21.6 °C, 2.7 m/s, 56.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIzcīnīts Jāņa Lūša kauss šķēpa mešanā
Izcīnīts Jāņa Lūša kauss šķēpa mešanā
27/05/2019

Šī gada 26.maijā septīto reizi Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā notika leģendārā sporta meistara Jāņa Lūša vārdā nosauktās sacensības “Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpa mešanā”. Šogad pieredzējušie šķēpmetēji no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Baltkrievijas cīnījās par augstvērtīgiem šīs sezonas rezultātiem.

Sieviešu elites grupā šogad sacentās 9 sportistes. Vislabāko rezultātu uzrādīja Madara Palameika no Ventspils, aizmetot šķēpu 61,81m tālu. 2.vietā Smiltenes sportiste Līna Mūze, uzrādot 58,42m rezultātu, bet 3.vietā Rīgas sporta skolas Arkādija sportiste Anete Kociņa ar rezultātu 56,24m.

 

Arī vīriešu elites grupā sacentās 9 sportisti. 1.vieta ventspilniekam Rolandam Štrobinderam ar rezultātu 81,58m, 2.vieta sporta skolas Arkādija sportistam Patrikam Gailumam79,09m, savukārt 3.vietā Polijas sportists Cyprian Mrzyglod ar rezultātu 78,01m.

 

Bērni un jaunieši sacentās vairākās vecuma grupās. No Jelgavas startēja divi sportisti. Renārs Ragovskis U-14 zēnu grupā šķēpu raidīja 35,49 metrus tālu. Savukārt Elizabetes Knopes rezultāts – 29,19 metri.

 

Jāatzīmē, ka šogad olimpiskajam čempionam Jānis Lūsim aprit 80 gadi, savukārt viņa vārdā nosauktajam kausam, kā arī Latvijas Šķēpmetēju klubam 25 gadi.

 

Sacensības tika atklātas ar J.Lūša sveikšanu. Jubilāru nozīmīgajā jubilejā sveica šķēpmetēji, bet Sporta servisa centra vadītājs Juris Kaminskis J.Lūsim pasniedza t-kreklu, uz kura attēloti viņa olimpiskie rezultāti.