-3.5 °C, 1.9 m/s, 91.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIzdevumi par Jelgavu – viegli sameklējami
Izdevumi par Jelgavu – viegli sameklējami
07/01/2013

Ar mērķi aicināt iedzīvotājus vairāk iepazīt savu pilsētu, Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā tiek ar īpašu uzlīmi atzīmēti tie izdevumi – grāmatas, CD, DVD diski un citi materiāli, kuros attēlota Jelgava, tās cilvēki, notikumi, kur darbība norisinās Jelgavā vai kuri kā citādi saistīti ar mūsu pilsētu.

Foto: Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas arhīvs

Ar mērķi aicināt iedzīvotājus vairāk iepazīt savu pilsētu, Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā tiek ar īpašu uzlīmi atzīmēti tie izdevumi – grāmatas, CD, DVD diski un citi materiāli, kuros attēlota Jelgava, tās cilvēki, notikumi, kur darbība norisinās Jelgavā vai kuri kā citādi saistīti ar mūsu pilsētu.
 
Materiālus par Jelgavu lasītāji bibliotēkas plauktos var atpazīt pēc uzlīmes ar uzrakstu „Jelgava” uz grāmatas vai diska muguriņas, bet elektroniskajā katalogā – meklēšanā izmantojot atslēgas vārdus „par Jelgavu” (obligāti jāliek pēdiņās). Šobrīd uzlīmju (fiziski) vēl nav visiem izdevumiem ZB plauktos un filiālbibliotēkās, bet katalogā redzami visi.
 
Patlaban e-kopkatalogā par Jelgavu ir atzīmēti 278 izdevumi. Darbs pie materiālu apkopošanas turpināsies nepārtraukti, jo iznāk arvien jauni izdevumi un vēl nav apzināti pilnīgi visi agrākie. Tāpēc arī lasītāji ir aicināti sniegt ieteikumus par izdevumiem, kas vēsta par Jelgavu, tās šodienu, vēsturi, cilvēkiem. Īpaši tas attiecas uz daiļliteratūras darbiem, jo to nosaukumā parasti nav vārda „Jelgava”.
 
 
Informācija sagatavota
Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā