14.2 °C, 2.5 m/s, 94.9 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaAicina uz bezmaksas semināru “ Kā kļūt par ģimenei draudzīgu uzņēmumu?”
Aicina uz bezmaksas semināru “ Kā kļūt par ģimenei draudzīgu uzņēmumu?”
20/06/2023

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” 30. jūnijā pulksten 10 organizē tiešsaistes Zoom semināru “Kā kļūt par ģimenei draudzīgu uzņēmumu?”. Seminārs ir bezmaksas, taču tam nepieciešama iepriekšēja elektroniskā pieteikšanās.

Lai pieteiktos semināram interesentiem līdz 28. jūnijam jāaizpilda elektroniskā anketa, kas pieejama ŠEIT.

Pasākuma pirmajā daļā uzstāsies programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” konsultante Rasma Pīpiķe, pastāstot par uzņēmuma ieguvumiem, pievēršot uzmanību dažādu atbalsta pasākumu ieviešanā darbiniekiem. Par pozitīvajiem aspektiem programmas īstenošanā runās arī Deniss Baranovs no nodibinājuma “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”. Savukārt pasākuma otrajā daļā būs iespēja dzirdēt konkrētus pieredzes stāstus. Praksē balstītās atziņās dalīsies starptautisko sadarbības projektu vadītāja Lana Radčenko no Saldus novada pašvaldības, kā arī Sanita Glovecka, ADB “Gjensidige” Latvijas filiāles vadītāja, komercklientu pārvaldes direktore.

Papildus informāciju par semināra norisi iespējams gūt, sazinoties pa tālruni 63012155 vai rakstot e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv .