18.5 °C, 2.8 m/s, 53.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaJelgavas izglītības iestāžu aktuālā informācija par darbu streika laikā no 24. līdz 26. aprīlim
Jelgavas izglītības iestāžu aktuālā informācija par darbu streika laikā no 24. līdz 26. aprīlim
18/04/2023

Līdz šim 17 Jelgavas izglītības iestāžu pedagogi un darbinieki ir pieteikuši dalību Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) organizētajā streikā, kas paredzēts no 24. līdz 26. aprīlim. Jelgavas Izglītības pārvalde ir apkopojusi detalizētu informāciju par to, kā tiek plānota katras izglītības iestādes darbība streika laikā – ar to var iepazīties ziņas pielikumā. Taču ģimenes šonedēļ aicinātas sekot līdzi aktuālajai informācijai gadījumā, ja LIZDA plānoto streiku atceļ.

Šā brīža informācija liecina, ka vairākas pilsētas izglītības iestādes streikā nepiedalīsies un šajās dienās nodrošinās mācību procesu ierastajā kārtībā, daļa iestāžu darbu nodrošinās daļēji, bet vēl daļa – streika laikā pilnībā pārtrauks mācību procesa nodrošināšanu. Precīza informācija par katras pilsētas izglītības iestādes darbības nodrošināšanu plānotā streika laikā ģimenēm pieejama arī E-klasē un skolu mājaslapās.

Jāatgādina, ka LIZDA rīkotā streika mērķis ir panākt sabalansētu darba slodzi visiem pedagogiem un darba samaksas pieaugumu, liekot valdībai uzņemties atbildību par saviem lēmumiem.