22.8 °C, 3 m/s, 55.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIzglītības iestādes gatavojas jaunajam mācību gadam
Izglītības iestādes gatavojas jaunajam mācību gadam
22/07/2019

Jelgavas pilsētas izglītības iestādēs norit sagatavošanās darbi jaunajam mācību gadam. Šovasar lielākoties norisinās iekštelpu remontdarbi, ventilācijas sistēmu un elektromontāžas darbi, informē Jelgavas izglītības pārvalde.

Vērienīgākās pārmaiņas šovasar skar abas Valsts ģimnāzijas. Tā Spīdolas Valsts ģimnāzija šobrīd aktīvi iekārto jaunās mācību telpas Sarmas ielā 2 – no ēkas Mātera ielā 30 tiek pārvestas mēbeles un mācību aprīkojums. Jaunās telpas tiek iekārtotas pa mācību blokiem. Skolas 1. stāva mazajā gaitenī būs dabaszinātņu bloks, bet lielajā gaitenī – matemātikas kabineti un skolas administrācija. 2. stāvā būs latviešu valodas kabinetu bloks, kā arī vēstures, politikas, kulturoloģijas kabineti un datorklases, savukārt ēkas 3. stāvā tiek ierīkots svešvalodu bloks. Tāpat skolā plānots uzsākt nelielus iekšējos remontdarbus.

 

Bet Jelgavas Valsts ģimnāzijā šobrīd tiek piegādātas mēbeles un virtuves iekārtas. Vēsturiskās ēkas rekonstrukcijas ietvaros Jelgavas Valsts ģimnāzijā izveidota ergonomiska mācību vide, ieviesti informācijas un komunikāciju tehnoloģiju risinājumi un iegādāts aprīkojums, kā arī uzlabota sporta infrastruktūra.

 

Sagaidot jauno skolas sezonu, lielāki un mazāki darbi norisinās arī citās pilsētas izglītības iestādēs. Jelgavas 5.vidusskolā tiek remotēti ventilācijas sistēmas izvadi, 6.vidusskolā norisinās dažādi iekštelpu remontdarbi, savukārt Jelgavas Centra pamatskolā tiek ierīkots karstā ūdens ūdensvads iestādes tualešu un mācību klašu telpās. Bet Jelgavas 4.sākumskolā vasaras sezonā notiek gan elektromontāžas darbi, gan arī labiekārtošanas darbi – tiek remontētas āra kāpnes.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē