18 °C, 2.6 m/s, 89 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsIZLOZĒTI KOMANDU PĀRI “LATVIJAS KAUSĀ”
IZLOZĒTI KOMANDU PĀRI “LATVIJAS KAUSĀ”
18/07/2017

Jelgavnieki spēkiem mērosies ar Rīgas futbolistiem!

Otrdien, 18.jūlijā Latvijas Futbola federācijas (LFF) telpās tika veikta Latvijas kausa izcīņas 2017.gada sezonas ceturtdaļfināla pāru izloze, kurā tika noskaidroti arī potenciālie komandu pāri pusfināla stadijā. Augusta mēnesī futbola klubs “Jelgava” spēkiem mērosies ar “Riga” FC. Jau trešo sezonu pēc kārtas turnīra ceturtdaļfinālā krustosies Kurzemes klubu FK “Ventspils” un FK “Liepāja” ceļi, bet 2.līgas Kurzemes/Zemgales reģiona komanda FK “Karosta” ceturtdaļfinālā tiksies ar RFS futbolistiem, savukārt “Spartaks Jūrmala” tiksies ar FK “Metta/Latvijas Universitāte“.

Kā ziņots iepriekš, sacensību ceturtdaļfinālā iekļuva septiņas SynotTip Virslīgas čempionāta komandas un viena 2.līgas čempionāta vienība.

 

Komandas, kas pāros norādītas kā pirmās, būs gaidāmo spēļu mājinieces. Pēcāk pusfinālā spēļu saimnieki un viesi tiek mainīti vietām, ja pusfinālā tiek komanda, kas ceturtdaļfināla spēli uzvarējusi izbraukumā un saskaņā ar izlozi pusfināla spēle tai jāaizvada izbraukumā pret komandu, kas ceturtdaļfinālā spēlējusi mājās.

Ceturtdaļfināla mači paredzēti 16.augustā, pusfināla cīņas ieplānotas 20.septembrī, bet fināls – 18.oktobrī. Precīzi spēļu norises laiki un vietas pēc to saskaņošanas būs pieejami online.lff.lv platformā.

Jau vēstīts, ka nesen ieviestas izmaiņas Latvijas kausa izcīņas izspēlē, kas līdz ar 2017.gadu paredz turnīru izspēlēt viena kalendārā gada ietvaros. Šīs izmaiņas nozīmē, ka šogad tiek izspēlēti divi Latvijas kausa izcīņas turnīri. Maijā par 2016./2017.gada sezonas čempioni tika kronēta FK Ventspils komanda.

 

 

Informācija: Latvijas Futbola federācija