22.8 °C, 3 m/s, 55.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaIzmaiņas autobusu maršrutos, kas savieno Dobeli ar Rīgu un Jelgavu
Izmaiņas autobusu maršrutos, kas savieno Dobeli ar Rīgu un Jelgavu
21/07/2017

Izvērtējot reģionālo maršrutu autobusu satiksmi Dobeles virzienā, no šī gada 1.augusta stāsies spēkā izmaiņas vairāku autobusu maršrutos, kas savieno Dobeli ar Rīgu un Jelgavu, informē “Autotransporta direkcija”.

Lai pasažieru apmaiņas vieta būtu tuvāk Jelgavas pilsētas centram, turpmāk visos maršruta Nr.7376 Rīga–Jelgava–Dobele reisos tiks iekļauta papildu pieturvieta Tušķi un Pērnavas iela, līdz ar to mainīsies autobusa izbraukšanas laiks no vairākām pieturvietām. Tāpat izmaiņas būs vairāku reisu autobusa izbraukšanas laikā arī no pirmās pieturvietas – Rīgas starpautiskās autoostas un Dobeles autoostas.

 

Maršruta Nr.7371 Rīga–Ukri–Dobele autobuss no Rīgas starptautiskās autoostas turpmāk izbrauks 15 minūtes agrāk – plkst.16.50, un tas apstāsies arī pieturā Jaunolaine, Olaines stacija, Blukas un Ozolnieki. Savukārt maršruta Nr.7377 Rīga–Jaunbērze–Dobele autobusam, kas no Rīgas izbrauc plkst.11.00, tiks mainīts pienākšanas laiks Dobeles autoostā.

 

Arī maršruta Nr.7363 Jelgava–Dobele diviem reisiem mainīts autobusa pienākšanas laiks Dobeles un Jelgavas autoostā. Tāpat trīs reisos mainīts autobusa izbraukšanas laiks no pirmās pieturvietas – autobuss no Dobeles autoostas turpmāk izbrauks plkst.15.15, bet no Jelgavas autoostas autobuss izbrauks plkst.14.25 un plkst.17.15.

 

Pasažieri aicināti pirms brauciena pārbaudīt kustību sarakstu Autotransporta direkcijas mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustību saraksti vai jautājumu gadījumā sazināties ar SIA Dobeles autobusu parks, rakstot uz e-pasta adresi autobusi@dobele.lv vai zvanot pa tālruni 63723444.

 

Foto: Publicitāte

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē