-3.2 °C, 3.4 m/s, 93 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIzmaiņas pilsētas autobusu maršrutos
Izmaiņas pilsētas autobusu maršrutos
03/08/2012

Pirmdien, 6.augustā, no pulksten 13 uz Lielās ielas rekonstrukcijas darbu laiku tiks mainīti pilsētas sabiedriskā transporta maršruti un autobusi pieturēs pagaidu pieturvietās. 

Foto: Ivars Veiliņš

Pirmdien, 6.augustā, no pulksten 13 uz Lielās ielas rekonstrukcijas darbu laiku tiks mainīti pilsētas sabiedriskā transporta maršruti un autobusi pieturēs pagaidu pieturvietās. 
 
Sabiedriskais transports 1., 6.,7.,8.,13.,18., 19. un 26. maršrutā slēgto Lielās ielas posmu apbrauks virzienā no Akadēmijas ielas puses līdz Dambja ielai: pa Uzvaras – Dobeles – Vecpilsētas ielām. Tālāk 1.,6.,8.,13.,19. un 26. maršruta autobusi veiks pagriezienu uz Lielo ielu, un turpinās pa ierasto maršrutu. 7.un 18.maršruta autobusi krustojumā šķērsos Lielo ielu, un maršrutu turpinās kā ierasts, pa Dambja ielu. Uz Dambja ielas, posmā starp Lielo un Asteru ielām, tiks izvietota pagaidu autobusu pietura.
 
Autobusu pieturas „Mātera uz Lielās” un „Pils zaļā aptieka”, kas atrodas uz Lielās ielas, rekonstrukcijas darbu laikā tiks slēgtas. Uz Dobeles ielas, posmā starp Pasta un Pulkveža Brieža ielu, tiks uzstādīta pagaidu autobusu pietura.
 
1.,8.,19.,26. maršrutu autobusi, kuriem pēc kustības saraksta reisi ir jāuzsāk vai jānoslēdz autobusu pieturā „Centrs”, rekonstrukcijas darbu laikā šos reisus uzsāks vai noslēgs autobusu pieturā „Uzvaras iela” pie 3.pamatskolas.
 
Sabiedriskais transports 2.,5.,9.,12.,12A.,13.,14A.,16. maršrutā slēgto Lielās ielas posmu apbrauks virzienā no Akadēmijas ielas puses uz Pasta ielas pusi pa Uzvaras ielu, Krišjāņa Barona ielu, Pasta ielu, un tālāk pa ierasto maršrutu. Uz Pasta ielas starp Krišjāņa Barona ielu un Lielo ielu ir ierīkota pagaidu autobusa pietura.
 
Virzienā no Tušķiem 1.,11.,15.,18.,19.,25. un 26 maršrutā netiks izpildīts maršruta posms Lielajā ielā no Oskara Kalpaka ielas līdz Akadēmijas ielai. Slēgto ielas posmu apbrauks pa Oskara Kalpaka – Raiņa – Akadēmijas ielu, pagrieziens uz Lielo ielu, un tālāk pa ierasto maršrutu. Autobusu pieturas „Mātera uz Lielas” un “Centrs”, kas atrodas uz Lielās ielas, tiks slēgtas. Tuvākās pieturas būs „Pils zaļā aptieka”, pagaidu pietura Raiņa ielā pirms Pasta ielas, „Banka” pie Jāņa Čakstes pieminekļa.
 
7., 8.un 22.maršrutā netiks izpildīts maršruta posms Lielajā ielā no Oskara Kalpaka ielas līdz Pasta ielai, un Pasta ielā no Lielās ielas līdz Raiņa ielai. Slēgto posmu autobusi apbrauks pa Oskara Kalpaka – Raiņa ielām, pagrieziens uz Pasta ielu, un turpinājums pa ierasto maršrutu.
 
7., 8.un 22. maršrutā neuzņems pasažierus autobusu pieturās „Mātera uz Lielās” un „Autoosta”, izņemot 8.maršruta reisu Autoosta – Romas krogs pulksten 19:20, kas sākas no autobusu pieturas „Autoosta”. Uz Raiņa ielas, starp Jura Mātera un Pasta ielām, ir uzstādīta pagaidu autobusu pietura. Tuvākās pieturas pasažieriem, kas parasti brauc ar 7., 8. un 22.maršruta autobusiem no pieturas „Autoosta” ir pagaidu pietura Raiņa ielā pirms Pasta ielas, „Poliklīnika” un „Banka” pie Jāņa Čakstes pieminekļa.
 

Informācija sagatavota
SIA „Jelgavas autobusu parks”