31 °C, 3.2 m/s, 36.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsIzmēģini dažādus sporta veidus “Sporta laboratorijā”!
Izmēģini dažādus sporta veidus “Sporta laboratorijā”!
20/06/2022

8. jūlijā no pulksten 17 līdz 21 Jelgavas sporta hallē Mātera ielā 44A un stadionā pie halles notiks pasākums “Sporta laboratorija”, kurā interesenti bez maksas varēs izmēģināt dažādus vasarai piemērotus sporta veidus.

Dalībnieki aicināti izmēģināt pēc iespējas vairāk sporta veidu. Lielāko daļu no piedāvājuma varēs darīt individuāli, bet dažus – pa pāriem. “Sporta laboratorijā” varēs, piemēram, mest mērķī frisbiju, izmēģināt novusu, galda tenisu, lakrosu, badmintonu, pludmales tenisu, roku laušanos, spēka divcīņu (piepumpēšanās un pievilkšanās), iepazīt petanku un spikeball. Mazākajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties veiklības braucienos ar dipdapu. Tas jāņem līdzi, bet pārējais inventārs tiks nodrošināts.

 

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt jelgavniekus ar demokrātiskiem sporta veidiem, kas piestāv vasarai. Pasākumam nav iepriekš jāpiesakās, un dalība tajā ir bez maksas. Ja līs, aktivitātes notiks hallē, un tad apmeklētāji aicināti ņemt līdzi maiņas apavus.

 

Dalībnieki, apmeklējot stacijas, krās zīmodziņus, un pulksten 21 tiks izlozēti balvu saņēmēji. Jo vairāk zīmodziņu būs sakrāts, jo lielāka iespēja tikt pie vērtīgākas balvas. 

 

Pasākumu rīko Sporta servisa centrs sadarbībā ar Jelgavas sporta klubiem, un tas ir iniciatīvu cikla “Sportotava” pasākums.

 

 

Foto: Sporta servisa centrs