18.1 °C, 2.9 m/s, 85.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaIznācis jaunākais “Jelgavas Vēstneša” numurs
Iznācis jaunākais “Jelgavas Vēstneša” numurs
21/04/2021

Šodien, 21. aprīlī, iznācis jaunākais pašvaldības informatīvā izdevuma Jelgavas Vēstnesis numurs. Tam jānonāk katrā pastkastītē Jelgavā, bet pilsētā izdevums pieejams vairākās publiskās vietās – Jelgavas pilsētas domē, Jelgavas poliklīnikā, Jelgavas pilsētas slimnīcā, kultūras namā, Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Sociālo lietu pārvaldē, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā. Jaunāko Jelgavas Vēstnesi jau šobrīd var lasīt arī internetā ŠEIT. Ja jūsu pastkastītē nenonāk Jelgavas Vēstnesis, lūgums informēt redakciju pa e-pastu vestnesis@dome.jelgava.lv vai tālruni 63048800.

Aprīļa numurā atradīsiet sarunas ar sešiem jaunajiem medicīnas speciālistiem, kuri pēc rezidentūras vai tās laikā strādā Jelgavas pilsētas slimnīcā; informāciju par palīgu pedagogiem – Jelgavā izstrādāto digitālo materiālu krātuvi www.metodiskiedargumi.lv; plašāku stāstu par Jelgavas baznīcu zvaniem. Šajā numurā publicēts arī jaunais pilsētas autobusu kustības saraksts, kas stājās spēkā aprīlī.

 

Tāpat aprīļa numurā aktualizēta informācija par atkritumu apsaimniekošanas kārtību pilsētā no 1. jūlija – proti, no 5. maija atkritumu radītājiem – gan privātpersonām, gan juridiskām personām, gan daudzīvokļu māju iedzīvotājiem – ir jānoslēdz jauns atkritumu apsaimniekošanas līgums ar pilnsabiedrību “JKP”. Var lasīt arī par darbiem Brīvības bulvārī 31A, kur nākamā gada sākumā tiks atvērta jauna pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde, kurā plānots uzņemt 160 mazo jelgavnieku; par lēmumprojektu būvēt ziemeļu apvedceļa tiltu. Aprīļa numurā – arī par 4. maija svētkiem un Stādu dienām, kas norisināsies 8. un 9. maijā Hercoga Jēkaba laukumā, pie Jelgavas kultūras nama un skvērā aiz kultūras nama; par to, ka pie Spīdolas Valsts ģimnāzijas tiks celta piebūve skolas bibliotēkai, kā arī par gaidāmo ūdens atpūtas sezonu Lielupē un Driksā; par pieaugumu Pilssalas galveno iemītnieku – savvaļas zirgu – harēmā; par maijā gaidāmo ielu mākslas festivālu “Grafiti. Izlaušanās” Loka maģistrāles un Aviācijas ielas krustojumā, kā arī par aktuālo sportā, tostarp par pilsētas svētku mēneša aktivitāti “Jelgavas apļi”.

 

Jāatgādina, ka “Jelgavas Vēstnesim” jābūt piegādātam katrā Jelgavas pastkastītē. Ja pašvaldības informatīvais izdevums nav saņemts, nākamajā dienā lūgums informēt redakciju pa e-pastu vestnesis@dome.jelgava.lv vai tālruni 63048800.

 

Nākamais “Jelgavas Vēstneša” numurs iznāks 19. maijā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

 Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē