24.4 °C, 2.5 m/s, 49 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaIznācis “Jelgavas Vēstneša” maija numurs
Iznācis “Jelgavas Vēstneša” maija numurs
19/05/2021

Šodien, 19. maijā, iznāk jaunākais pašvaldības informatīvā izdevuma “Jelgavas Vēstnesis” numurs. To jau šobrīd var lasīt arī internetā ŠEIT. Ja jūsu pastkastītē nenonāk “Jelgavas Vēstnesis”, lūgums informēt redakciju pa e-pastu vestnesis@dome.jelgava.lv vai tālruni 63048800.

Jau nākamnedēļ svinēsim Jelgavas pilsētas svētkus, tāpēc šoreiz “Jelgavas Vēstnesī” vēstīts par to, kā katrs no mums var iesaistīties svētku radīšanā un svinēt tos radoši un sportiski. Svētkos tradicionāli tiek teikts paldies tiem, kuri savu sirdi, prātu un darbu ir ieguldījuši Jelgavas attīstībā, – šajā numurā arī saruna ar deviņiem Jelgavas pilsētas augstākā apbalvojuma saņēmējiem. 

  

Maija numurā var gūt ieskatu Uzvaras parka pārmaiņās – rit pēdējie darbi, lai jau 1. jūnijā Jelgavas ģimenēm parkā atvērtu jauno atpūtas un rotaļu pilsētiņu ar septiņiem aktīviem un izzinošiem laukumiem bērniem vecumā no viena līdz 12 gadiem. Tāpat šajā numurā var uzzināt, kas jāzina vēlētājam, 5. jūnijā dodoties uz pašvaldību vēlēšanām, tostarp to, kur atrodas vēlēšanu iecirkņi, kā balsot, kas jāņem līdzi uz vēlēšanām, kādi epidemioloģiskie noteikumi jāievēro, par vēlēšanu iecirkņu darba laiku.

 

Maija “Jelgavas Vēstnesis” informē par pārmaiņām Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, kur sākušies lifta izbūves darbi; par darbiem, kas šobrīd norit jaunajā Jelgavas tirgū; Jelgavas pilsētas pašvaldības konkursu “Sakoptākais pilsētvides objekts” – pieteikt objektus varēs no 1. jūnija. Tāpat iedzīvotājiem tiek atgādināts, ka līdz 30. jūnijam jānoslēdz jauns atkritumu apsaimniekošanas līgums ar pilnsabiedrību “JKP”, kas no 1. jūlija pārņems atkritumu apsaimniekošanu pilsētā. Uzņēmums sniedz atbildes uz jautājumiem par līgumu slēgšanas procesu un turpmāko atkritumu apsaimniekošanu pilsētā. Maija numurā – arī par aktualitātēm sportā, tostarp par jelgavniekiem, kuri cīnās par ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.

 

Jaunajā “Jelgavas Vēstneša” numurā arī publicēts pilsētas karodziņš, kuru ikviens var izgriezt, lai ar to piedalītos svētku pasākumos, tādējādi apliecinot savu piederību pilsētai. Karodziņu var arī lejupielādēt ŠEIT.

 

Jāatgādina, ka “Jelgavas Vēstnesim” jābūt piegādātam katrā Jelgavas pastkastītē, bet pilsētā izdevums pieejams arī vairākās publiskās vietās – Jelgavas pilsētas domē, Jelgavas poliklīnikā, Jelgavas pilsētas slimnīcā, kultūras namā, Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Sociālo lietu pārvaldē, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā. Ja pašvaldības informatīvais izdevums nav saņemts, nākamajā dienā lūgums informēt redakciju pa e-pastu vestnesis@dome.jelgava.lv vai tālruni 63048800.

 

Nākamais “Jelgavas Vēstneša” numurs iznāks 16. jūnijā

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē