-5.3 °C, 3.8 m/s, 84.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIzsludina konkursu par sakoptāko pilsētvides objektu (fotogalerija)
Izsludina konkursu par sakoptāko pilsētvides objektu (fotogalerija)
16/05/2008

No pirmdienas, 26. maija, Jelgavas pašvaldība izsludina konkursu, kurā ikviens jelgavnieks var pieteikt sakoptākos pilsētvides objektus.

Līdz 16. jūnijam visi aicināti pieteikt viņuprāt sakoptākos objektus pilsētā.
Objektus var pieteikt vairākās nominācijās:
• Zaļākais loga, lodžijas vai balkona noformējums;
• Sakoptākā privātmājas teritorija;
• Sakoptākais daudzdzīvokļu nama pagalms (tiks vērtēts pilsētas sētnieku darbs);
• Sakoptākā iela;
• Sakoptākā skolas vai pirmsskolas izglītības iestādes teritorija;
• Sakoptākā valsts vai pašvaldības iestāde, ražošanas uzņēmums vai sabiedriskais objekts;
• Interesantākais žoga risinājums.

Vērtējot konkursam pieteiktos objektus, ņems vērā kā tas iekļaujas pilsētvidē, tā pārskatāmība no ielas un galvenajiem cilvēku kustības virzieniem; objekta labiekārtojums – ierīkoto apstādījumu, celiņu, laukumu, ūdens krātuvju, mazo arhitektūras formu u.tml. kompozīcija un izvēles pamatotība, žoga caurskatāmība; kā arī objekta uzturēšanas stāvoklis.
Konkursā netiks vērtēti iepriekšējo divu gadu konkursa 1.vietu ieguvēji.

Objektus konkursam var pieteikt personīgi Jelgavas pašvaldības Informācijas aģentūrā Lielajā ielā 11, pa tālruni 3005522 vai elektroniski, rakstot uz e- pastu: . Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un telefona numurs.

Konkursa uzvarētājiem tiks izsūtīti ielūgumi ar aicinājumu piedalīties tradicionālajā Zāļu tirgū 21. jūnijā. Balvas saņems konkursa uzvarētāji un izlozes kārtā arī kāds no objektu pieteicējiem – par aktivitāti.

Vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Vilis Ļevčenoks, komisijas sastāvā iekļauti pilsētas ainavu arhitekts Andrejs Lomakins un galvenais mākslinieks Georgs Svikulis, pašvaldības aģentūras „Pilsētsaimniecība” speciālistes Zane Ķince, Ilze Gamorja un pašvaldības Sabiedrisko attiecību sektora vadītāja Iveta Šurma.

Informāciju sagatavoja
Līga Klismeta
Preses sekretāre
Tel. 63005558, 28821112