-4.9 °C, 4.9 m/s, 83.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIzsludina konkursu pilsētas ūdensapgādes uzlabošanai
Izsludina konkursu pilsētas ūdensapgādes uzlabošanai
28/07/2008

SIA "Jelgavas Ūdens" izsludinājis konkursu par Jelgavas ūdensapgādes un kanalizācijas tīkla projektēšanu, iepirkumu dokumentācijas sagatavošanu un iepirkumu īstenošanu.

SIA “Jelgavas Ūdens” izsludinājis konkursu par Jelgavas ūdensapgādes un kanalizācijas tīkla projektēšanu, iepirkumu dokumentācijas sagatavošanu un iepirkumu īstenošanu.

25.jūlijā Iepirkumu Uzraudzības Biroja mājas lapā publicēts sludinājums par konkursu “Jelgavas ūdensapgādes un kanalizācijas tīkla projektēšana, iepirkumu dokumentācijas sagatavošana un iepirkumu īstenošana”. Piedāvājumus var iesniegt līdz 2008.gada 22.septembrim.
Līgumā paredzēts sagatavot tehnisko projektu Jelgavas ūdensapgādes un kanalizācijas tīkla paplašinājuma II kārtai un iepirkuma dokumentus diviem būvdarbu un vienam būvuzraudzības līgumam, kā arī sniegt atbalstu SIA “Jelgavas Ūdens” iepirkumu īstenošanā.
SIA “Jelgavas Ūdens” pašlaik gatavo projekta iesniegumu, lai saņemtu Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstu Jelgavas ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas attīstības II kārtas īstenošanai. Augstāk minētā līguma rezultātā tiks sagatavoti papildus dokumenti, lai bez kavēšanās varētu uzsākt projekta II kārtas īstenošanu, ja tas tiks apstiprināts 2009. gadā.
Pēc projekta II kārtas pabeigšanas ievērojami tiks uzlabota ūdens kvalitāte Jelgavā un centralizētajam ūdensapgādes un kanalizācijas tīklam varēs pievienoties līdz pat 95% pilsētas iedzīvotāju.

 

Informāciju sagatavoja
SIA “Jelgavas Ūdens” Projekta īstenošanas grupas vadītāja
Inese Kalniņa