18.9 °C, 2.3 m/s, 96.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaIzsludina pieteikšanos aktivitātei “Draudzīgākā ģimene Jelgavā 2021”
Izsludina pieteikšanos aktivitātei “Draudzīgākā ģimene Jelgavā 2021”
01/03/2021

15. maijā tiks atzīmēta Starptautiskā ģimenes diena, kuru gaidot, ikviens ir aicināts iesaistīties sabiedrības saliedēšanas aktivitātēs ģimenēm “Draudzīgākā ģimene Jelgavā 2021”. To mērķis ir sekmēt starppaaudžu dialogu, stiprināt ģimenes saiknes un mudināt bērnus, jauniešus un pieaugušos pārdomāt ģimenes nozīmi un tās vērtības. Piedalīties aktivitātēs var no 1. marta līdz 5. maijam, un tās norisināsies divos posmos, informē pasākuma organizatori Sabiedrības integrācijas pārvaldē.

Pirmajā aktivitāšu posmā, kas norisināsies līdz 1. aprīlim, ģimenes aicinātas nofilmēt līdz 5 minūtēm garu video prezentāciju, iepazīstinot ar savas ģimenes locekļiem, viņu hobijiem un ģimenes devīzi. Savukārt otrajā posmā, kas ilgs no 1. aprīļa līdz 5. maijam, jāsagatavo līdz 8 minūtēm garš video, dziedot, dejojot, gatavojot vai kā citādi parādot savas ģimenes radošās prasmes.

 

Sagatavotos video, ievērojot minēto posmu termiņus un nolikumā noteikto video apjomu, jāiesūta uz e-pastu sip@dome.jelgava.lv vai uz minēto e-pastu jānosūta saite, izmantojot failu uzglabāšanas timekļa vietnes, piemēram, www.failiem.lv. Nolikumā atrodama arī papildu informācija par iesūtītajam video klāt pievienojamo kontaktinformāciju, konkursa norisi un uzdevumiem.

 

Draudzīgākās ģimenes tiks godinātas 15. maijā, atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu. Godināšanas pasākums notiks klātienē vai attālināti, atkarībā no epidemioloģiskās drošības situācijas.

 

Ar savu dalību, konkursa dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar izaicinājuma nosacījumiem un piekrīt tiem. Iesūtītais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: Sabiedrības integrācijas pārvalde