18.9 °C, 3.3 m/s, 65 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaIzsludina zemes nomas tiesību izsoli 18 elektroauto uzlādes staciju ierīkošanai
Izsludina zemes nomas tiesību izsoli 18 elektroauto uzlādes staciju ierīkošanai
13/05/2024

Pašvaldība izsludinājusi zemes nomas tiesību izsoli 14 zemes vienībām pilsētā, kur perspektīvā varētu ierīkot 18 publiski pieejamas elektroauto uzlādes stacijas.

Izsoles noteikumi ir apstiprināti Jelgavas domes sēdē. Tie paredz, ka kopumā 14 stacijās varēs ierīkot 36 auto uzlādes vietas. Vairumā gadījumu paredzētas divas auto uzlādes vietas, bet piemēram Sporta ielā – pat astoņas. Jāpiebilst, ka piedāvātās vietas uzlādes stacijām atrodas dažādos pilsētas rajonos – Lielajā ielā, Svētes ielā, Čakstes bulvārī, Uzvaras ielā un atsevišķi arī Uzvaras parkā, Mātera ielā, Krišjāņa Barona ielā, Pilssalas ielā, Loka maģistrālē, Peldu ielā un Dobeles šosejā.

Zemesgabalu nomas termiņš ir noteikts 20 gadi.

Izsoles noteikumi paredz, ka nomniekam būs jāierīko uzlādes vietās elektroenerģijas pieslēgums un uzskaite, uzlādes laukuma apgaismošana, kā arī jāuzstāda ceļa zīmes un jāveic stāvvietu uzkopšana. Tāpat nomniekam būs jānodrošina klientiem iespēju veikt norēķinus uzlādes vietās vai mobilajā aplikācijā (lietotnē), kā arī jānodrošina diennakts klientu serviss.

Izsoles sākumcena ir 7190 eiro gadā un izsoles solis – 180 eiro.

Paziņojums par izsoli un izsoles noteikumi publicēti tīmekļvietnes www.jelgava.lv sadaļā “Pašvaldība”, ”Sludinājumi” ŠEIT un oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.