3.5 °C, 4.6 m/s, 71 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaIzsludinātas izsoles vasaras kafejnīcas, SUP dēļu nomas un saldējuma tirdzniecības vietu izveidei pludmalē un bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā
Izsludinātas izsoles vasaras kafejnīcas, SUP dēļu nomas un saldējuma tirdzniecības vietu izveidei pludmalē un bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā
02/04/2024

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi īstermiņa zemes nomas tiesību izsoles un aicina pieteikties komersantus, kuri šovasar vēlētos nodrošināt vasaras kafejnīcu, SUP dēļu nomu pilsētas centrālajā pludmalē Lielupes labajā krastā, saldējuma, tā izstrādājumu un bezalkoholisko dzērienu tirdzniecību Peldu ielā 2, kā arī saldējuma tirdzniecības vietu bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā Uzvaras ielā 51.

Vasaras kafejnīcas izveidei izsolē ir zemesgabals Krasta ielā 9. Zemesgabala platība ir 230 kvadrātmetri, un tas paredzēts viegli saliekamu un izjaucamu pagaidu konstrukciju izvietošanai. Ņemot vērā, ka zemesgabals atrodas pludmales zonā, pašvaldība izvirzījusi vairākus kritērijus, kas uzņēmējam jāņem vērā: dzērienus un uzkodas aizliegts pārdot stikla tarā, jāizmanto vienreizlietojamie trauki, bet no alkoholiskajiem dzērieniem atļauts tirgot alu, sidru, vīnu un dzirkstošo vīnu. Tāpat būtiski ir ievērot kafejnīcas izvietošanas un uzturēšanas prasības, kas minētas Jelgavas pašvaldības iestādes “Centrālā pārvalde” Būvvaldes un “Pilsētsaimniecības” izstrādātajos noteikumos – ar tiem var iepazīties šīs izsoles noteikumu pielikumos. Zemesgabala nomas tiesību termiņš noteikts uz divām sezonām – no 1. maija līdz 30. septembrim šogad un no 15. aprīļa līdz 30. septembrim 2025. gadā.

Savukārt SUP dēļu nomas punkta izveidei (vieglas konstrukcijas konteinera izvietošanai) pludmalē Krasta ielā 9 paredzēts zemesgabals 60 kvadrātmetru platībā. Zemesgabala nomas tiesības būs spēkā uz divām sezonām – no 1. maija līdz 30. septembrim šogad un no 1. maija līdz 30. septembrim 2025. gadā.

Saldējuma, tā izstrādājumu un bezalkoholisko dzērienu tirdzniecības vietas izvietošanai Peldu ielā 2 izsolē ir zemesgabals 16 kvadrātmetru platībā. Arī šajā gadījumā zemesgabala nomas tiesību termiņš noteikts uz divām sezonām – no 1. maija līdz 30. septembrim šogad un no 15. aprīļa līdz 30. septembrim 2025. gadā.

Savukārt saldējuma tirdzniecības vietai Uzvaras ielā 51 paredzēts zemesgabals četru kvadrātmetru platībā. Jāņem vērā, ka vēl pirms tirdzniecības vietas ierīkošanas uzņēmējam būs jāsaņem saskaņojums Jelgavas pašvaldības iestādes “Centrālā pārvalde” Būvvaldē – Būvvaldei adresētā iesniegumā būs jānorāda tirdzniecības vietas tehniskie parametri (piemēram, augstums, platums), kā arī vizuālie risinājumi (krāsas, apdrukas, teksts u.tml.). Zemesgabala nomas tiesību termiņš būs spēkā uz divām sezonām – no 1. maija līdz 31. oktobrim šogad un no 15. aprīļa līdz 31. oktobrim 2025. gadā.

Visas izsoles notiks rakstveidā, un katrā no tām noteiktā izsoles sākumcena – zemesgabala nomaksa maksa par nomas periodu – ir 60 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Interesenti piedāvājumus var iesniegt līdz 11. aprīlim – vasaras kafejnīcas vietas izsole noslēgsies pulksten 13.10, SUP dēļu nomas vietas izsole – pulksten 13.20, saldējuma, tā izstrādājumu un bezalkoholisko dzērienu tirdzniecības vietas Peldu ielā 2 izsole – pulksten 13.30, bet saldējuma tirdzniecības vietas Uzvaras ielā 51 izsole – pulksten 13.40.

Piedāvājumu var iesniegt Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Jelgavā, Lielajā ielā 11. Darba laiks: pirmdienās ir no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās – no pulksten 8 līdz 17, piektdienās – no pulksten 8 līdz 14.30. Organizatorisku jautājumu gadījumā kontakttālrunis saziņai ir 63005516.

Detalizētāk ar izsoles noteikumiem var iepazīties arī mājaslapas www.jelgava.lv sadaļas “Pašvaldība” apakšsadaļā “Sludinājumi”.