25.9 °C, 3.7 m/s, 41.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIzstādē “Balttour” – jaunais Jelgavas tūrisma piedāvājums
Izstādē “Balttour” – jaunais Jelgavas tūrisma piedāvājums
29/01/2020

No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalas izstāžu centrā norisināsies 27. starptautiskā tūrisma izstāde gadatirgus “Balttour 2020”. Tajā apmeklētāji varēs iepazīties arī ar atpūtas, izklaides un tūrisma piedāvājumu un aktualitātēm Jelgavā.

“Stāstīsim par pilsētas jaunumiem – brīvdabas koncertzāli “Mītava”, jauno pastaigu maršrutu, iepazīstot Jelgavas skulptūras, kā arī elektroskrejriteņu nomas punkta “Migo City” 2020. gada tūrisma sezonas jaunumu – astoņvietīgu laivu, kurā pieejams grils –, radot jaunu un interesantu veidu, kā pilsētu izbaudīt uz ūdens,» informē Jelgavas reģionālā Tūrisma centra (JRTC) vadītāja Anda Iljina, turpinot: «Tāpat izstādē «Balttour» informēsim par Pavasara restorānu nedēļu Jelgavā, kas ilgs no 27. aprīļa līdz 4. maijam, iekļaujot tajā arī Latvijas neatkarības atjaunošanas dienu jeb Baltā galdauta svētkus.»

 

Stenda apmeklētājiem būs iespēja piedalīties interaktīvā spēlē, ekrānā atminot 12 Jelgavas apskates objektus, un par to varēs laimēt suvenīrus ar Jelgavas simboliku, kā arī biļetes uz 22. Starptautisko ledus skulptūru festivālu, kas norisināsies nākamajā nedēļas nogalē – no 7. līdz 9. februārim. JRTC pārstāvji sniegs informāciju arī par festivāla pasākumiem un programmu.

 

Jelgavas stendā varēs iegūt informāciju arī par pilsētas kultūrvēsturiskajiem objektiem, muzejiem, izklaides un ēdināšanas vietām. Plānots, ka būs pārstāvēti arī vietējie uzņēmēji un to piedāvājums. Tāpat tiks prezentēti jaunākie tūrisma materiāli – ceļvedis «Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads 2020» un buklets «Jelgava 2020». Šos un citus materiālus par pilsētas un tuvējās apkārtnes sniegtajām iespējām var saņemt JRTC Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī, kā arī interneta vietnē www.visit.jelgava.lv, sadaļā «Noderīga informācija».

 

Jāpiebilst, ka iepriekšējā nedēļā Jelgavas tūrisma piedāvājums tika popularizēts izstādē «Adventur» Viļņā, bet vienlaicīgi ar Ledus skulptūru festivālu – no 7. līdz 9. februārim – JRTC pārstāvji piedalīsies izstādē «Tourest» Tallinā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē