17.3 °C, 2.2 m/s, 81.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiIzstāde kā biznesa un karjeras iespēju festivāls
Izstāde kā biznesa un karjeras iespēju festivāls
23/04/2019

26. un 27. aprīlī jau sesto reizi notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Jelgavas pilsētas rīkotais pasākums “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”, divu dienu garumā Zemgales Olimpiskajā centrā piedāvājot dažādas aktivitātes gan uzņēmējiem, gan jauniešiem, kuri domā par nākotni un karjeru, gan darba meklētājiem, gan arī citiem interesentiem. Apmeklētājiem ieeja – bez maksas.

Šī gada akcents ir uzņēmumi kā darba devēji un izglītības iestādes kā nozīmīgs posms karjeras veidošanā. Mainoties koncepcijai, izmaiņas paredzētas arī pasākuma programmā, arvien lielāku lomu atvēlot izglītojošām un informatīvām aktivitātēm, kas paredzētas 26. aprīlī.

Pulksten 11 būs Uzņēmēju dienu atklāšana, bet no pulksten 12 uz centrālās skatuves notiks biznesa forums “Inovācijas kā process – jauns domāšanas veids, kā attīstīt biznesu un sekmīgi konkurēt”. Foruma pirmajā daļā par Latvijas ekonomikas iespējām un izaicinājumiem stāstīs bankas “Citadele” ekonomists Mārtiņš Āboliņš, par atbildības kultūru un četrām inovatīvām domāšanas prasmēm – organizāciju psihologs personāla vadības konsultants Uldis Pāvuls, bet par viedo tehnoloģiju lietojumu Jelgavā – Pašvaldības operatīvās informācijas centra vadītājs Gints Reinsons. Inovāciju tehnoloģiju centra Izpētes nodaļas vadītāja Līga Brasliņa mazos un vidējos uzņēmumus iepazīstinās ar inovācijām un to ieviešanas iespējām. Savukārt uzņēmuma “Elko EP Baltics” vadītājs Gļebs Kiseļovs informēs par ēku automatizācijas risinājumiem. Pirmo daļu noslēgs paneļdiskusija. Foruma otrajā daļā, kas paredzēta no pulksten 15 līdz 16, Jelgavas Biznesa inkubatora pārstāvja Ņikitas Kazakeviča vadībā notiks diskusija ar uzņēmējiem par praktiskām inovācijām un pārmaiņu vadību, ieviešot jaunus risinājumus un tehnoloģijas, lai piedāvātu tirgū unikālus un vēl nebijušus produktus. Interesenti dalībai forumā lūgti reģistrēties tiešsaistē. Noslēdzot biznesa forumu, ikvienam būs iespēja iesaistīties starpreģionālajā kontaktbiržā, kurā piedalīsies uzņēmēji ne tikai no Zemgales, bet arī no Rīgas. Kontaktbirža norisināsies semināru telpā no pulksten 16 līdz 18.

Šogad pirmo reizi Uzņēmēju dienās notiks arī Vakanču gadatirgus, ko rīko Nodarbinātības valsts aģentūra – 26. aprīlī no pulksten 10 līdz 16 Zemgales Olimpiskā centra 2. stāvā. Dalība Vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan darba ņēmējiem ir bez maksas.

Savukārt sestdiena, 27. aprīlis, vairāk paredzēta kā ģimenes diena ar plašu kultūras programmu, dažādām aktivitātēm un tirdziņu. Abas dienas uzņēmumi un iestādes interesentus iepazīstinās ar sevi, savu produkciju un pakalpojumiem.

Abas dienas Zemgales Olimpiskajā centrā būs sastopami arī skolēnu mācību uzņēmumi, degustācijas un meistarklases gardēžiem, kā arī loterijas un dažādi konkursi pasākuma apmeklētājiem.

Organizatori informē – pasākuma laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē