4.2 °C, 4.6 m/s, 89.8 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneIzsūtīti 20 uzaicinājumi mācību uzsākšanai bērnudārzā “Alnītis”
Izsūtīti 20 uzaicinājumi mācību uzsākšanai bērnudārzā “Alnītis”
25/01/2024

Šonedēļ divdesmit ģimenēm izsūtīta vēstule par vietas piešķiršanu pirmsskolas izglītības iestādē “Alnītis” 2019. gadā dzimušajiem bērniem. Vecākiem, kuri saņēmuši vēstuli, līdz 6. februārim jāinformē bērnudārza “Alnītis” vadītāja, vai viņu bērns uzsāks vai neuzsāks mācības “Alnītī”.

Šobrīd tiek komplektēta iestādes pēdējā grupa, kas vēl nebija sākusi darbu. Ir papildināts pirmsskolas izglītības iestādes pedagoģiskais kolektīvs, kā arī nodrošināts nepieciešamais atbalsta personāls, tādējādi iestāde februārī var uzsākt pedagoģiskā procesa īstenošanu astotajā grupā.

Vēstule par vietas piešķiršanu “Alnītī” vecākiem vai aizbildņiem nosūtīta elektroniski uz pieteikumā norādīto elektroniskā pasta adresi. Ja elektroniskā pasta adrese netika norādīta, tad vēstule tiek sūtīta pa pastu uz deklarēto dzīvesvietas adresi. Vecākiem vai aizbildņiem, kuru bērnam piešķirta vieta “Alnītī”, līdz 6. februārim par savu lēmumu ir jāinformē “Alnīša” vadītāja Ilze Zāģere pa tālruni 20119022 vai e-pastu alnitis@izglitiba.jelgava.lv.

Jāpiebilst, ka pagājušā gada 14. aprīlī tika atvērta divpadsmitā pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde – “Alnītis” – ar astoņām grupām 160 bērniem.