16.6 °C, 1.4 m/s, 83.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaIzveidots brīvprātīgo palīdzības tīkls
Izveidots brīvprātīgo palīdzības tīkls
14/04/2020

Kustība #paliecmājās radusi risinājumus koronavīrusa krīzes radītajiem izaicinājumiem. Brīvprātīgā kustība bez maksas palīdz ar pārtikas un citu preču piegādi tiem, kas ir riska grupā vai atrodas mājās karantīnā, pakalpojuma saņēmējam par samaksu par precēm individuāli vienojoties ar brīvprātīgo, kas sniedz palīdzību. Saņemt kustības #paliecmājās palīdzību var jebkurš, zvanot pa tālruni 25661991 vai apmeklējot mājas lapu www.paliec-majas.lv.

Kopš Latvijā ticis izsludināts ārkārtējais stāvoklis, pašizolācijā un karantīnā atrodas tūkstošiem iedzīvotāju. Īpaši svarīga pašizolācija ir vecāka gada gājuma cilvēkiem, kā arī tiem, kam ir hroniskas saslimšanas. Tikpat kritiskā situācijā ir arī cilvēki, kam pēc atgriešanās no ārzemēm obligāti nepieciešams uzturēties 14 dienu pašizolācijā, bet nav pieejams tuvinieku atbalsts.

 

Lai palīdzētu šiem cilvēkiem un reizē arī pasargātu citus iedzīvotājus no iespējamās inficēšanās ar Covid-19, #paliecmājās piedāvā brīvprātīgo palīdzību pārtikas produktu un sadzīves preču sagādē un emocionālā atbalsta sniegšanā. #paliecmājās aicina pieteikt palīdzību tos, kas nelieto digitālās tehnoloģijas un atrodas Covid-19 riska grupā, zvanot pa tālruni 25661991.

 

#paliecmājās sniedz iespēju brīvprātīgajiem pieteikties, lai palīdzētu ar pārtikas un citu preču piegādi un citām ikdienas vajadzībām, piesakot savu dalību kustības mājas lapā www.paliec-majas.lv vai tīmekļa vietnes Facebook grupā. Pieteikties var ikviens iedzīvotājs neatkarīgi no atrašanās vietas, kam nav konstatēts Covid-19, kas pēdējo 14 dienu laikā nav bijis ārzemēs, kā arī nav bijis kontaktā ar iespējamu Covid-19 slimnieku.

 

Par kustību #paliecmājās:

#paliecmājās ir valsts, pašvaldību un Latvijas uzņēmumu atbalstīts projekts, kas darbojas sabiedrības labā, tāpēc preču piegāde ir bez maksas, un par samaksu par precēm individuāli jāvienojas ar brīvprātīgo, kas sniedz palīdzību.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informāciju sagatavojusi

biedrība “Paliec Mājās”