15.8 °C, 0.9 m/s, 91.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaIzvietotas brīdinājuma zīmes pie ūdenstilpēm
Izvietotas brīdinājuma zīmes pie ūdenstilpēm
07/12/2023

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” vairākās vietās pilsētā pie ūdenstilpēm izvietojusi informatīvas brīdinājuma zīmes, atgādinot, ka atrasties uz ledus ir bīstami. Jāuzsver, ka uz Jelgavas ūdenstilpju ledus atrasties ir aizliegts.

Brīdinājuma zīmes izvietotas pie Zvaigžņu dīķa, Lielupes, Driksas un Svētes upes krastos. Kopumā zīmes izvietotas 14 vietās.

Jāatgādina, ka 4. decembrī izdots Jelgavas valstspilsētas pašvaldības rīkojums “Par aizliegumu atrasties uz ledus”. Rīkojums aizliedz atrasties uz Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā esošo iekšzemju publisko ūdeņu un citu pašvaldības valdījumā esošo ūdeņu ledus, lai neapdraudētu personu dzīvību un veselību. Rīkojuma izpildi kontrolē Jelgavas Pašvaldības policija.

Operatīvie dienesti iedzīvotājus aicina būt vērīgiem un informēt par iedzīvotājiem, kuri staigā pa ledu. Pašvaldības policijai var ziņot pa tālruni 8550, tāpat informāciju var nodot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787. Ārkārtas gadījumos zvanīt 112.