21.7 °C, 1.7 m/s, 66.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJancīgajos «Tami-Tami» Neatkarības svētkos varēs izjārēties un meklēt Jancīgāko Jelgavnieku
Jancīgajos «Tami-Tami» Neatkarības svētkos varēs izjārēties un meklēt Jancīgāko Jelgavnieku
05/04/2006

Visas dienas garumā svētku viesiem, klausoties un skatoties jauno talantu uzstāšanos, būs iespēja aktīvi līdzdarboties dažādās radošajās darbnīcās, pārbaudīt veiklību sportiskās un izklaidējošās atrakcijās un piedalīties konkursos, jo paredzēts, ka laukā būs silts un visu dienu spīdēs saule. Pasākuma atklāšana notiks pulksten 12:00 un visas aktivitātes norisināsies līdz pat pulksten 19:00.

Jau no pulksten 12:00 «Tami-Tami» pagalmā būs apskatāma fotokonkursa «Jancīgākais jelgavnieks» brīvdabas izstādes, bet paralēli norisināsies «Tami-Tami» vasaras terases un jaunās ēdienkartes atklāšana, kā arī svinīgā «Tami-Tami» saldumu namiņa ierašanās.

No pulksten 13:00 viesiem būs iespēja piedalīties savam vecumam atbilstošos pasākumos: bērniem no 0 līdz 3 gadiņiem būs sava «Bambino» radošā darbnīciņa, bet 3 līdz 99 gadu veciem bērniem: «Kanclera» radošās darbnīcas (balonu daiļapgleznošanas darbnīca, stikla apgleznošanas darbnīca, papīra apģērbu veidošanas studija, papīrlocīšanas ātro kursu stūrītis); «Remoss» jancīgi – sportiskās aktivitātes (klinšu sienas jauniešiem, lieliem bērniem un pašiem mazākajiem, dažādas atrakcijas un konkursi).

Paralēli notiks Jelgavas radošo bērnu un jauniešu priekšnesumi: vokāli-instrumentālais ansamblis «Saules Lietus» («The Sunrain»), deju grupa «Izeja» («Exit»), «Bambino» šovs, ģitāristu kluba jauniešu priekšnesums, folkroka kopa «Ugunsbunga» («Drumfire»), modes nama «Tēma» modes skate, grupa «Puse no stāsta» («Half of Story»), dziedošie I.Kancevičas bērni. Starplaikos mūziku spēlēs DJ EXTY.

Pulksten 17:00 norisināsies grandiozs konkurss «Jelgavas PAC PAC jancīgākais», kurā konkursanti rādīs iepriekš sagatavotus vai ekspromta priekšnesumus (dziedāšanu, dejas, zobenu rīšanu, uguns spļaušanu, mājdzīvnieku dresēšanu u.c.), cīnoties par PAŠA PAŠA jancīgākā Jelgavnieka titulu.

Noslēgumceremonijā 18:00 pasludinās un apbalvos PAŠU jancīgāko un fotokonkursa uzvarētājus. Starplaikos priecēs dejotāji «Nakts un diena» («Night and Day»), mūziķi «Laiciņš pirmāk» («In Time Before»), solisti Lora & Gates (Laura un Gatis), kā arī vēderdejotājas «Re, beka!» («Rebbeka»).

Aicina pieteikties fotokonkursam «Jancīgākais Jelgavnieks»

Jancīgo «Tami-Tami» Neatkarības svētku ietvaros norisinās fotokonkurss «Jancīgākais Jelgavnieks», kuram no 1. aprīļa darbus ir aicināti pieteikt visi interesenti.

Fotokonkurss «Jancīgākais Jelgavnieks» norisināsies no 1. aprīļa līdz 4. maijam. Darbus konkursam var iesniegt elektroniski svētku mājaslapā (www.sv.lv/tami-tami) vai atnesot fotogrāfijas konkursam un picorānu «Tami-Tami» Jelgavā, Lielajā ielā 19a un atstājot bārmenim (darbs jāievieto aploksnē, kurā ir konkursa fotogrāfija, fotogrāfijas apraksts, iesniedzēja vārds un kontakttālrunis). Viens konkursants var iesniegt vairākus darbus.

Iesniedzamajiem darbiem nav svarīga tehniskā kvalitāte, bet gan saturs: pašu, draugu vai radinieku jancīgās izdarības vai arī jancīgie atgadījumi. Interesants būs viss – kūleņošana no kalna ziemā, rasola paliekas uz sejas pēc vakariņām, eleganta piruete viesībās, utt.

Darbi tiks vērtēti vairākās nominācijās:
– «Tami-Tami» specbalva
– SV.LV (interneta balsojuma) specbalva
– Skatītāju balsojuma balva (balsošana pasākuma dienā)
– I.Vesmanes fotostudijas specbalva
– laikraksta «Zemgales Ziņas» specbalva

Papildus balva tiks piešķirta visaktīvākajam interneta balsotājam. Paralēli balsošanai internetā līdz pat maijam laikrakstā «Zemgales Ziņas» tiks publicētas labākās bildes, par kurām varēs balsot «Zemgales Ziņu» lasītāji (ar šī konkursa noteikumiem iepazīsieties laikrakstā).

Darbus konkursam interneta mājaslapā (www.sv.lv/tami-tami) var iesniegt līdz 1. maijam, bet tās bildes, kas tiek nestas uz picorānu «Tami-Tami», jānogādā līdz 26. aprīlim!

Jancīgie «Tami-Tami» Neatkarības svētki notiek jau otro gadu. Svētkos kopā atzīmēsim Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pieņemšanas 16.gadadienu (uz darbu nebūs jāiet), patīkami un lietderīgi pavadīsim laiku, kā arī sveiksim pirmās vasaras dienas, jo laiks būs silts un spoži spīdēs saule!

Svētkus organizē picorāns «Tami-Tami», kultūras portāls SV.LV, piedaloties arī sporta tūrisma klubam «Remoss», kancelejas preču veikalam «Kanclers» un I.Vesmanes fotostudijai un Draugiem: «Bambino», «Junda», «FitLine», «Radio Zemgalei», sporta komplekss «Zemgale», laikraksts «Zemgales Ziņas».

Ļoti izsmeļoša informācija par pasākumu ir apskatāma svētku mājaslapā: www.sv.lv/tami-tami/

Informāciju sagatavoja svētku organizatoru pārstāvis Sergejs Bižāns