24.1 °C, 2.5 m/s, 68 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJanvāra MVP – Kirils Tambijevs
Janvāra MVP – Kirils Tambijevs
06/02/2021

Par “Optibet” hokeja līgas janvāra mēneša vērtīgāko spēlētāju jeb MVP atzīts HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Kirils Tambijevs.

“Ļoti patīkami, ka mani novērtēja Latvijas Hokeja federācija un cilvēki, kas saprot hokeju. Septembrī arī biju nominēts mēneša vērtīgākā spēlētāja titulam, bet toreiz izvēlējās citu pretendentu, kurš bija ieguvis vairāk “patīk” sociālā tīklā Facebook. Tas šķita tā nedaudz jocīgi. Vēl gribu teikt, ka šis ir arī manu spēles partneru un īpaši mana trijnieka – Rustama Begova un Roberta Jekimova – panākums, un ceru, ka viņiem arī ir prieks par šo faktu,” iegūto titulu komentē K.Tambijevs.

 

Kā informē Latvijas Hokeja federācija, Jelgavas komandas un visa čempionāta rezultatīvākais spēlētājs K.Tambijevs janvārī izcēlās ar īpaši spilgtu statistiku, tikai vienā no janvāra spēlēm gūstot mazāk par diviem rezultativitātes punktiem un kopumā sešās aizvadītajās spēlēs sakrājot 16 rezultativitātes punktus (7 vārti un 9 rezultatīvas piespēles). Kirils devis milzīgu ieguldījumu tajā, lai HK “Zemgale/LLU” varētu turpināt savu pēc kārtas uzvarēto spēļu sēriju, kas sasniegusi jau 13 spēles, kā arī palīdzējis savai komandai izvirzīties čempionāta līderpozīcijā.

 

Mēneša vērtīgāko spēlētāju noteica “Optibet” hokeja līgas čempionāta organizētāji un Latvijas Hokeja federācijas darbinieki.

 

Jāatgādina, ka par decembra MVP tika atzīts HK “Zemgale/LLU” vārtsargs Rihards Cimermanis.

 

 

Foto: Ruslans Antropovs