14.6 °C, 0.8 m/s, 89.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJAUKTO DUBULTSPĒĻU BADMINTONA TURNĪRS
JAUKTO DUBULTSPĒĻU BADMINTONA TURNĪRS
01/02/2018

Jelgavā 11.februārī tiks aizvadīts dubultspēļu turnīrs!

Svētdien, 11.februārī LLU Sporta namā (Raiņa iela 1, Jelgava), vienlaikus asr 20. Starptutisko Ledus skulptūru festivālu, Jelgavā tiks izvadīts Valentīna dienas jaukto dubultspēļu turnīrs badmintonā. Latvijas Badmintona federācijas rīkotajās sacensībās aicināti piedalīties mīloši pāri – gan pieredzējušie badmintona spēlētāji, gan arī tie, kuri iepriekš nekad badmintonu sacensības nav spēlējuši.

Īpašajā turnīra var piedalīties ikviens Latvijas un ārzemju spēlētājs. Sacensību Nolikuma paredz, ka jaukto dubultspēļu pārī kopā var spēlēt vīrs un sieva, kopdzīves partneri, saderinātie, vecāki ar bērniem vai brālis ar māsu. NOLIKUMS

Spēlētājiem, kuri nekad nav spēlējuši badmintona turnīros, būs iespēja piedalīties E grupā; pāri, kuros viens spēlētājs būs ar pieredzi, bet otrs pirmo reizi, varēs startēt C vai D meistarības grupā, bet pieredzējušie pāri varēs izvēlēties A vai B meistarības grupu. Ar šāda turnīra palīdzību Latvijas badmintona federācija vēlas uzvērt, cik badmintons ir draudzīgs ģimenēm.

Valentīna dienas jaukto dubultspēļu turnīra uzvarētāji tiks apbalvoti ar ielūgumiem uz Ledus skulptūru festivālu, savukārt turnīra programma tiks izplānota tā, lai visi dalībnieki vēl paspētu aplūkot ledus skulptūras, kā arī izbaudīt šova programmu, tai skaitā salūtu un grupas “Bermudu Divstūris” koncertu. 

Ledus skulptūru festivāla laikā Jelgavā tiks rīkots vēl viens badmintona turnīrs – 10.februārī LLU Sporta centrā notiks tradicionālais sporta kluba “Mītava” kauss senioriem. Arī ši turnīra uzvarētāji tiks apbalvoti ar ielūgumiem uz Ledus skulptūru festivālu.

“Viens no turnīra uzdevumiem ir stiprināt badmintona ģimenes. Bieži ir tā, ka cilvēki nevar kopā spēlēt sacensībās vai arī ļoti no tā izvairās, jo baidās spēles laikā attiecības sabojāt. Spēles karstumā, taču, var pateikt kaut ko ne to vai ne tā,” zina stāstīt Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. Lai vēl vairāk pastiprinātu Valentīna dienas noskaņu, pāriem būs pienākums katru punktu mīļi nosvinēt, pretējā gadījumā šis uzvarētais punkts netiks pieskaitīts. 

Otrs turnīra uzdevums ir piesaistīt badmintonam jaunus spēlētājus. “Tā ir lieliska iespēja kopā ar mīļotu cilvēku interesanti pavadīt svētdienu, kopā apmeklējot Jelgavu, kopā sportojot, kopā izbaudot Ledus skulptūru festivālu,” aicina Kristians Rozenvalds. “Latvijā badmintona raketi rokā ir turējis teju ikviens, taču salīdzinoši vēl pamaz ir cilvēku, kuri ir spēlējuši badmintona laukumā ar tīklu, uz rezultātu. Tad badmintons iegūst pavisam citus ātrumus, citu motivāciju. Badmintons ir ļoti aizraujošs sporta veids, kurā nepieciešams ātrums, izturība, reakcija un radošums,” stāsta Kristians Rozenvalds. 

 

 

 

Informācija: Latvijas badmintona federācija