11 °C, 4.8 m/s, 91.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJaunā pārgājienu ciklā aicina sajust vasaru Jelgavā
Jaunā pārgājienu ciklā aicina sajust vasaru Jelgavā
01/07/2022

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) jūlija nedēļas nogalēs ikvienu aicina piedalīties pārgājienu cikla “Sajūti vasaru Jelgavā!” pārgājienos, baudīt vasaru un iepazīt Jelgavas vēsturi. Sākot ar 10. jūliju trīs nedēļas nogalēs noritēs viens tematisks pārgājiens gida pavadībā, kurā pilsētas iedzīvotāji un viesi, iepriekš piesakoties, varēs piedalīties bez maksas.

10. jūlijā pulksten 11 norisināsies pirmais pārgājiens “Lielā upe – dala un vieno – pilsētu, cilvēkus un laikus!” gides Inas Jurģes pavadībā. Pārgājiena ilgums ir apmēram 3 stundas un maršruta garums ap 13 km. Pastaigas maršruts sāksies no Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa.  Pārgājiena laikā dalībnieki gides pavadībā dosies uz Pārlielupes pusi, kur būs iespēja apskatīt Depo rajonu, izstaigāt parkus, klausīties stāstus par agrāko rūpnīcu un fabriku darbību, kā arī iespēja aplūkot “Anru motors” vēsturisko spēkratu kolekciju.

 

Dalība pārgājienā ir bez maksas, dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties iepriekš pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai tālruni 63005447.

 

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

 

Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi aicinām vērsties pie Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” galvenās speciālistes administratīvajos jautājumos Laines Rozenbergas tālrunis: 63005452, e-pasta adrese: laine.rozenberga@tornis.jelgava.lv. Papildus informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama šeit.

 

 

Foto un informācija: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs