23.2 °C, 2.8 m/s, 55.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJaunā Tehniskās apskates stacija Jelgavā sagaida pirmos klientus
Jaunā Tehniskās apskates stacija Jelgavā sagaida pirmos klientus
20/09/2018

Šorīt, 20. septembrī, pulksten 8 Tehniskās apskates stacijā Jelgavā, Aviācijas ielā 40, tika sagaidīti pirmie klienti. Tehniskās apskates stacijā pieejamas četras tehniskās apskates līnijas – trīs vieglajām un viena kravas automašīnām. “Dzīvās” rindas vietā izveidota numuriņu sistēma. Apmeklētājiem pieejams plašs stāvlaukums. No šodienas transportlīdzekļu tehniskā apskate Satiksmes ielā 2a vairs netiek veikta – tur notiek tikai vadītāju kvalifikācija un transportlīdzekļu reģistrācija.

Šobrīd stacija gatava uzņemt aptuveni divas reizes vairāk klientu nekā tas bijis iepriekš-200 klientu vietā būs iespējams apkalpot 400 klientus dienā. Līdz ar stacijas modernizāciju un dažādu mūsdienīgu tehnoloģiju ieviešanu šobrīd gan pie darba procesa nākas pierast arī pašiem tehniskās apskates stacijas darbiniekiem. Tehniskās apskates process ir palicis nemainīgs un, kā ierasts, aizņem aptuveni pusstundu laika, bet rindā jāgaida krietni mazāk.

 

tehniskā_2.png

 

No 25. septembra klientiem tiks nodrošināts pieraksts tehniskajai apskatei Jelgavā uz noteiktu dienu un laiku. Elektroniskais pieraksts būs pieejams CSDD e-pakalpojumos.

 

Jaunās tehniskās apskates stacijas darba laiks ir nemainīgs: darba dienās no pulksten 8 līdz 20 un sestdienās no pulksten 8.30 līdz 15.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē