26.1 °C, 5.1 m/s, 48.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJaunā tirgus ēkai betonē pamatus
Jaunā tirgus ēkai betonē pamatus
21/04/2021

Šonedēļ Jelgavas jaunā tirgus paviljona būvlaukumā sāk betonēt pamatus, bet paralēli tam notiek sagatavošanās darbi komunikāciju izbūvei.

Uzņēmuma “Termināla tirgus” valdes priekšsēdētājs Vladimirs Šalajevs informē, ka būvobjekta pamatos jau iedzīti vairāki simti pāļu un tagad sākas pamatu betonēšana: “Visi darbi objektā notiek pēc plāna, un tas nozīmē, ka jau šoruden jaunā tirgus būvniecība būs pabeigta.”

 

Projekta būvdarbu sākotnējās izmaksas paredzētas aptuveni seši miljoni eiro. Jaunā tirgus paviljona ēka būs divstāvu – 1. stāvā atradīsies labiekārtotas tirdzniecības vietas, atsevišķi nodalot pārtikas un citu preču tirgus daļu, savukārt ēkas 2. stāvā būs tirgus administrācijas telpas, kā arī atsevišķas telpas nomniekiem. Abu stāvu kopējā platība ir 4354,3 kvadrātmetri. Tāpat teritorijā tiks izbūvēta autostāvvieta 218 automašīnām un 88 velonovietnes. Starp stāvlaukumu un tirgus paviljonu būs labiekārtota teritorija, kur paredzēta āra tirdzniecības nojume ar kopējo platību 629 kvadrātmetri un apmeklētāju atpūtas un bērnu rotaļu zona.

 

Paralēli tirgus būvniecībai “Termināla tirgus” turpina darbu pie objekta otrās daļas realizācijas. Jāatgādina, ka jaunā tirgus attīstības koncepcija ir sadalīta divās daļās, vispirms uzsākot tirgus paviljona un autostāvvietas izbūvi, bet pēc tam – tirdzniecības un izklaides centra un autoostas būvniecību. Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Būvvalde ir pieņēmusi lēmumu par nepieciešamību izsludināt sabiedrisko apspriešanu objekta otrās daļas būvniecības iecerei – “Sabiedriskā transporta mezgls ar pakalpojumu infrastruktūru Zemgales prospektā19A”. Tuvākajā laikā tiks paziņots par šīs būvniecības ieceres sabiedriskās apspriešanas izsludināšanu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē