19.1 °C, 1.2 m/s, 96.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: aicina darbā vadītāju jaunajam pašvaldības bērnudārzam un Sabiedriskajam centram
Jaunākās vakances: aicina darbā vadītāju jaunajam pašvaldības bērnudārzam un Sabiedriskajam centram
05/10/2022

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursus uz divu pašvaldības iestāžu vadītāja amatu – tiek meklēts pašvaldības jaundibinātās pirmsskolas izglītības iestādes Brīvības bulvārī 31A vadītājs un pašvaldības iestādes “Sabiedriskais centrs” vadītājs.

Konkursam uz jaunā bērnudārza vadītāja amatu var pieteikties līdz 28. oktobra pulksten 14. Pretendentiem jāiesniedz motivēts pieteikums; dzīves, iepriekšējās darba un profesionālās pieredzes apraksts (CV); apliecinājums, ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu; izglītību apliecinošu dokumentu kopijas vienā eksemplārā (pretendentiem, kuri izglītību ieguvuši ārvalstīs, jāpievieno dokuments par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā); valsts valodas prasmes apliecība pretendentiem, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda.

 

Dokumentus iesniegt Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, Jelgavā, 131. kabinetā, slēgtā aploksnē ar norādi “Jaunizveidotās Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja amata konkursam”, vai nosūtīt uz e-pasta adresi indra.luse@jelgava.lv ar norādi “Jaunizveidotās Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja amata konkursam”. Tālrunis uzziņām – 63012465, 63012467. Amats klasificēts ar profesijas klasifikatora kodu 1345 03 ar mēnešalgu 1331 eiro pirms nodokļu nomaksas. Konkursa nolikums, pretendenta pieteikums un apliecinājums ir pieejams ŠEIT.

 

Bet līdz 20. oktobrim pretendenti var pieteikties konkursam uz Sabiedriskā centra vadītāja amatu. Pieteikuma dokumenti – dzīves, iepriekšējā darba un profesionālās pieredzes apraksts (CV); pieteikums; izglītību apliecinošo dokumentu kopijas vienā eksemplārā (pretendentiem, kuri izglītību ieguvuši ārvalstīs, jāpievieno dokuments par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā); valsts valodas prasmes apliecība pretendentiem, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda, – iesniedzami Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, 131. kabinetā, slēgtā aploksnē ar norādi “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Sabiedriskais centrs” vadītāja amata konkursam”. Tāpat tos var nosūtīt uz e-pasta adresi indra.luse@dome.jelgava.lv. Tālrunis uzziņām – 63005498. Ar prasībām pretendentam un galvenajiem pienākumiem, kā arī konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT. Piedāvātā darba alga ir 1819 eiro pirms nodokļu nomaksas.  

 

Vairākas vakances šobrīd arī SIA “Jelgavas poliklīnika”, kas aicina darbā kardiologu uz nepilnu slodzi. Piedāvātā alga – no 200 līdz 300 eiro dienā pirms nodokļu nomaksas. Kardiologa vakancei poliklīnikā var pieteikties līdz 3. novembrim, CV un pieteikuma vēstuli ar amata norādi sūtot uz e-pasta adresi atlase@jp.lv. Tāpat līdz 3. novembrim poliklīnika gaidīs ģimenes ārstu pieteikumu, ja ir vēlme strādāt poliklīnikā. Atalgojums – no 1900 līdz 2000 eiro pirms nodokļu nomaksas. CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi atlase@jp.lv, norādot amatu.

 

Jaunus darbiniekus pievienoties komandai aicina arī vairāki pilsētas uzņēmumi. Piemēram, SIA “Jelgavas tipogrāfija” meklē poligrāfisko iekārtu mehāniķi – vakancei var pieteikties līdz 31. oktobrim. Mehāniķim tiek piedāvāta alga no 1500 līdz 2300 eiro pirms nodokļu nomaksas. CV sūtīt uz e-pasta adresi darbs@jt.lv. Savukārt SIA “AKG Thermotechnik Lettland” piedāvā darbu iesaiņotājam, lodēšanas iekārtu operatoram un metālapstrādes galdu operatoram ar algu 1116 eiro pirms nodokļu nomaksas. CV ar amata norādi sūtīt uz e-pasta adresi cv.ttl@akg-gruppe.de vai pa pastu uz adresi: Aviācijas iela 34, Jelgava, LV-3004. Informācija pa tālruni 63012243 vai 63012206.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē