20.8 °C, 1.9 m/s, 75.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: dažādus speciālistus meklē izglītības iestādēs
Jaunākās vakances: dažādus speciālistus meklē izglītības iestādēs
12/10/2022

Jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums liecina, ka dažādus speciālistus šobrīd meklē pilsētas izglītības iestādēs. Vajadzīgs pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja vietnieks, izglītības metodiķi, izglītības psihologs, medicīnas māsas izglītības iestādē, tehniskie darbinieki un sētnieki.

Pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” Aspazijas ielā 18 aicina savai komandai pievienoties vadītāja vietnieku komercpakalpojumu jomā ar algu 886 eiro, izglītības psihologu uz 0,8 slodzi, kas ir 24 stundas nedēļā (alga par pilnu slodzi 900 eiro), skolotāja palīgu ar algu 609 eiro, vispārējās aprūpes māsu bērnu aprūpē uz pusslodzi (alga no 867 līdz 985 eiro par slodzi), kā arī sētnieku ar algu 535 eiro. Darba samaksa norādīta pirms nodokļu nomaksas. Darbam “Pasaciņā” var pieteikties, sūtot pieteikumu pa e-pastu zane.korolcuka@izglitiba.jelgava.lv vai personīgi iestādē Aspazijas ielā 18. Tālrunis uzziņām 63027245. Vakancēm var pieteikties līdz 1. novembrim.

 

Arī jaunrades nams “Junda” aicina darbā medicīnas māsu, piedāvājot algu 1032 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 21. oktobrim, sūtot CV uz e-pastu junda@izglitiba.jelgava.lv ar norādi “Māsas vakancei”. Tālrunis uzziņām 63022162.

 

Tehniskais strādnieks un sētnieks tiek meklēts pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Vārpiņa” Kronvalda ielā 22. Gan tehniskajam strādniekam, gan sētniekam tiek piedāvāta alga 535 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 4. novembrim. CV lūgums sūtīt uz e-pastu varpina@izglitiba.jelgava.lv ar norādi “Tehniskā strādnieka vakancei”. Tālrunis uzziņām 63027880, 63021751.

 

Sētnieku darbam Bērzu kapos šobrīd meklē arī pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”. Sētniekam piedāvātā darba alga ir 535 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 28. oktobrim, zvanot pa tālruni 63084484.

 

Valsts ieņēmumu dienests aicina darbā vecāko muitas uzraugu (alga no 870 līdz 986 eiro) un galveno nodokļu inspektoru (alga no 1000 līdz 1608 eiro). Darba samaksa norādīta pirms nodokļu nomaksas. Pieteikuma vēstuli, dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae (CV)), kurā norādīta informācija par visām pretendenta dzīvesvietas valstīm un darbavietām pēdējo piecu gadu laikā, kā arī par izglītības iestādēm, kurās pretendents mācījies vai studējis pēdējo piecu gadu laikā, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju nosūtīt Valsts ieņēmumu dienestam, Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai uz e-pasta adresi VID.konkursi@vid.gov.lv ar attiecīgo norādi: muitas uzraugam “Konkurss uz MP_RMKPD_MKP_VMU_Jelgava_Vards_Uzvards”, inspektoram – “Konkurss uz NNVP_PVND_GNI_reģ_Jelgava_Vards_Uzvards” vai “Konkurss uz NNVP_PVND_GNI_reģ_Rīga_Vards_Uzvards”.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē