9.5 °C, 8.1 m/s, 62.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: izglītības iestādes meklē juristu, direktora vietnieku un treneri peldētapmācībā
Jaunākās vakances: izglītības iestādes meklē juristu, direktora vietnieku un treneri peldētapmācībā
28/02/2024

Jelgavas tehnikums meklē juristu-iepirkuma speciālistu, jaunrades nams “Junda” aicina darbā direktora vietnieku informācijas tehnoloģiju jomā, bet pirmsskolas izglītības iestāde “Kāpēcīši” piedāvā darbu sporta trenerim peldētapmācībā.

Jelgavas tehnikums Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 37 piedāvā darbu juristam-iepirkumu speciālistam, kura galvenie amata pienākumi būs nodrošināt publisko iepirkumu organizēšanu un veikt tirgus izpēti, vadīt iepirkuma komisiju, izstrādāt juridiska rakstura dokumentus, kā arī sniegt juridiska rakstura konsultācijas iestādes darbiniekiem ar iestādes funkcijām saistītos jautājumos. Atalgojums šajā amatā ir no 1483 līdz 1509 eiro, atbilstoši pieredzei un profesionālajai kvalifikācijai. Bez tam, darba devējs nodrošina arī veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika, kā arī redzes korekcijas līdzekļu iegādes izdevumu kompensāciju. Pieteikuma dokumentus (pieteikuma vēstuli un CV) interesenti aicināti sūtīt līdz 14. martam uz e-pastu: personals@jelgavastehnikums.lv ar norādi “Jurists-iepirkumu speciālists”. Tālrunis informācijai: 68625432.

Jaunrades nams “Junda” aicina pievienoties kolektīvam direktora vietnieku informāciju tehnoloģiju jomā. Šajā amatā ikdienas pienākumi aptver plašu uzdevumu loku, nodrošinot konfigurēšanu, diagnosticēšanu un uzturēšanu izglītības iestādes datortehnikai un tās programmatūrām, darbu ar citām specializētajām iestādes tehnoloģiskām iekārtām, nodrošināt telpu piekļuves sistēmas darbību, kā arī uzturēt iestādes mājaslapu un sociālos tīklus. Darba devēja piedāvātais atalgojums šajā amatā ir 1500 eiro, darba uzsākšanas brīdis plānots ne vēlāk kā 18. martā, savukārt darba vieta paredzēta Zemgales prospektā 7. Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule un CV)  tiks gaidīti līdz 8. martam. Tos iespējams sūtīt uz e-pastu: junda@izglitiba.jelgava.lv ar norādi: “Direktores vietnieks IT jomā”.

Pirmsskolas izglītības iestāde “Kāpēcīši” Ganību ielā 66 aicina darbā sporta treneri peldētapmācībā. Trenera galvenie darba pienākumi būs plānot un vadīt kvalitatīvu darba procesu peldbaseinā atbilstoši izglītojamo vajadzībām un individuālās attīstības īpatnībām, kā arī sadarboties ar pirmsskolas izglītības iestāžu, skolu, grupu personālu un vecākiem izglītojamo peldētapmācības, veselības un vispārējās attīstības veicināšanas jautājumos. Darba devēja piedāvātā alga ir 1526 eiro, papildu tiek nodrošināta arī veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika. Interesenti līdz 29. martam aicināti sūtīt savu CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju uz e-pastu: kapecisi@izglitiba.jelgava.lv vai sazināties telefoniski: 26305690.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.