20.9 °C, 1.2 m/s, 92.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: izsludināts konkurss uz Centra pamatskolas direktora amatu
Jaunākās vakances: izsludināts konkurss uz Centra pamatskolas direktora amatu
28/04/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestādes “Jelgavas Centra pamatskola” direktora amata vietu. Pretendenti konkursam var pieteikties līdz 16. maijam. Direktors tiek meklēts arī Jelgavas Mūzikas vidusskolā.

Pieteikuma dokumentus direktora amata konkursā var iesniegt elektroniski, tos sūtot uz e-pastu: dace.ebere@dome.jelgava.lv, ar norādi “Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestādes “Jelgavas Centra pamatskola” direktora amata konkursam” līdz 16. maijam (ieskaitot). Tālrunis uzziņām: 63012461, 63012477. Sīkāku informāciju par darba pienākumiem un prasībām pretendentam var iegūt ŠEIT. Piedāvātā alga ir sākot no 1278 eiro pirms nodokļu nomaksas.

 

Izsludināts arī atklāts konkurss uz Jelgavas Mūzikas vidusskolas direktora amatu, kas būs vakants no 1. jūlija. Amata pretendentiem jāiesniedz pieteikumi Kultūras ministrijā līdz 28. maijam. Amatam noteiktā bruto mēnešalga ir no 1354 līdz 1877 eiro. Papildu informācija pieejama ŠEIT.

 

Izglītības jomas darbinieki tiek meklēti arī pirmsskolas izglītības iestādē “Pasaciņa”, kur tiek piedāvāta vakance pirmsskolas izglītības skolotājam ar atalgojumu 860 eiro pirms nodokļu nomaksas un izglītības un skolu psihologam ar atalgojumu 688 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikumi līdz 10. jūnijam tiek pieņemti Aspazijas ielā 18, Jelgavā, vai arī pa e-pastu pasacina@izglitiba.jelgava.lv. Tālrunis uzziņām: 63027245. Līdz 10. jūnijam pieteikties var arī uz medicīnas māsas vakanci. Mēnešalga – 867-985 eiro bruto.

 

Savukārt SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” aicina darbā nekustamā īpašuma pārvaldnieku. Atalgojums – 620-930 eiro bruto. Pieteikties vakancei var līdz 14. maijam, iesūtot CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: jelena@jnip.lv. Vairāk informācijas pa tālruni: 63084791.

 

Tāpat tiek piedāvāta virkne vakanču vieglo un kravas auto, kā arī autokrāvēju vadītājiem, strādniekiem ēku un ceļu būvē, medicīnas darbiniekiem un citu jomu profesionāļiem. Aktuālās vakances pieejamas ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē