14.2 °C, 3.4 m/s, 92.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaJaunākās vakances: JAP piedāvā darbu autobusa vadītājiem
Jaunākās vakances: JAP piedāvā darbu autobusa vadītājiem
19/02/2020

SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) aicina darbā autobusa vadītājus, bet Jelgavas poliklīnika meklē medicīnas māsu, savukārt piecas aktuālas vakances šobrīd ir pilsētas uzņēmumā SIA “Greenpan”, kurā tiek ražoti siltumizolācijas paneļi, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais vakanču apkopojums. Savukārt 3. martā pulksten 14 NVA Jelgavas filiālē potenciālie darbinieki aicināti uz tikšanos ar darba devēju – SIA “Maxima Latvija”.

Autobusa šofera darbam JAP potenciālie darbinieki var pieteikties līdz 29. februārim. CV un pieteikuma vēstuli lūgums sūtīt elektroniski pa e-pastu jap@jap.lv, vai pa pastu uz adresi Meiju ceļš 62, Jelgava, LV-3007, vai arī dokumentus var iesniegt personīgi Meiju ceļā 62, Pārvadājumu nodaļā darba dienās no pulksten 8 līdz 16. Sīkāku informāciju var iegūt pa tālruni 63022513. Piedāvātā darba alga pirms nodokļu nomaksas – no 800 līdz 1200 eiro mēnesī.

 

Savukārt Jelgavas poliklīnika aicina darbā medicīnas māsu darbam obligātās veselības pārbaudes kabinetā. Amata alga – 830 eiro pirms nodokļu nomaksas. Māsas darbam poliklīnikā var pieteikties līdz 16. martam. Lai pieteiktos vakancei, lūgums sūtīt CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošo dokumentu kopijas uz e-pastu jp@jp.lv vai iesniegt personīgi Jelgavas poliklīnikā Sudrabu Edžus ielā 10, 412. kabinetā.

 

Piecas vakances šobrīd izsludinājis uzņēmums “Greenpan”, kas darbojas Rīgas ielā 67 un ražo siltumizolācijas paneļus. Uzņēmums meklē noliktavas darbinieku un palīgstrādnieku, kuriem tiek solīta 815 eiro liela alga pirms nodokļu nomaksas, pārdošanas speciālistu ar algu 950 eiro pirms nodokļu nomaksas, mehāniķi un liešanas iekārtu operatoru, kuriem tiek piedāvāta darba alga no 970 līdz 1150 eiro. Sīkāku informāciju par šīm vakancēm var iegūt un pieteikties darbā, rakstot pa e-pastu green202@inbox.lv vai, zvanot pa tālruni 25563683 (Andris).

 

NVA informē, ka 3. martā pulksten 14 NVA Jelgavas filiāles Skolotāju ielā 3 nodarbību telpā notiks tikšanās ar darba devēju – SIA “Maxima Latvija” par darba iespējām Mežaparka veikalā Rīgā.

 

Tikšanās laikā darba devējs prezentēs uzņēmumu, stāstīs par darba specifiku, darba kultūru, darba laiku, vakancēm, prasībām un piedāvātajiem bonusiem. Interesentiem pasākuma laikā būs iespēja arī aizpildīt pieteikuma anketas.

 

VAKANCES

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē