13.1 °C, 2.1 m/s, 80.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: Jelgavas pašvaldība aicina darbā būvinženieri
Jaunākās vakances: Jelgavas pašvaldība aicina darbā būvinženieri
13/05/2020

Jelgavas pilsētas pašvaldība šonedēļ izsludinājusi vakanci uz būvinženiera amatu, kuram var pieteikties līdz 25. maijam. Bet jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums liecina, ka vairākas izglītības iestādes šobrīd savai komandai aicina pievienoties dažādu mācību priekšmetu skolotājus. 

Lai pieteiktos būvinženiera vakancei Jelgavas pilsētas pašvaldībā CV, pieteikuma vēstule un izglītību apliecinošo dokumentu kopijas vienā eksemplārā ir jāiesniedz Jelgavas pilsētas domē Lielajā ielā 11, 131. kabinetā slēgtā aploksnē ar norādi “Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes Teritorijas plānošanas sektora būvinženiera amata konkursam” vai jāiesūta pa e-pastu dace.ebere@dome.jelgava.lv līdz 25. maijam (ieskaitot). Tālrunis uzziņām: 63005569, 29196462, e-pasts: gunita.osite@dome.jelgava.lv. Būvinženierim tiek piedāvāta darba alga no 1263 līdz 1287 eiro pirms nodokļu nomaksas.

 

Jaunākais vakanču apkopojums Jelgavā un tuvākajos novados liecina, ka šobrīd vairākas izglītības iestādes aicina darbā pedagogus. Tiek meklēts ķīmijas, fizikas, latviešu valodas un literatūras, mūzikas, vēstures un sociālo zinību, mājturības un tehnoloģiju, ģeogrāfijas skolotājs vispārējās izglītības iestādēs, bet pirmsskolas izglītības skolotājus un pirmsskolas mūzikas skolotājus aicina darbā bērnudārzi.

 

Brīvas darba vietas pieejamas arī būvniecības nozarē. Uzņēmumi meklē namdari, krāsotāju, ēku celtnieku, elektriķi, būvstrādnieku un palīgstrādnieku celtniecībā.   

 

VAKANCES

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē