17.3 °C, 2.9 m/s, 69.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: Jelgavas pašvaldības iestāde aicina darbā vecāko grāmatvedi
Jaunākās vakances: Jelgavas pašvaldības iestāde aicina darbā vecāko grāmatvedi
19/08/2020

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pašvaldības iestāžu centralizētā grāmatvedība” aicina darbā vecāko grāmatvedi, bet pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs un skolās joprojām tiek meklēti pedagogi, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums.

Vecākā grāmatveža vakancei pašvaldības iestādē var pieteikties līdz 25. augustam. Pieteikuma dokumentus – motivētu pieteikumu, nepārsniedzot vienu A4 lapu, dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV) – sūtīt Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādei “Pašvaldības iestāžu centralizētā grāmatvedība” pa e-pastu gramatvediba@gramatvediba.jelgava.lv.

 

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, joprojām vairākās pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs tiek meklēti pirmsskolas skolotāji, pirmsskolas mūzikas skolotāji, kā arī tehniskie strādnieki. Bet pilsētas skolās darbā aicināti pedagogi – angļu valodas, fizikas, ķīmijas, mājturības, informātikas, latviešu valodas, ģeogrāfijas, matemātikas, dabaszinību un sākumskolas skolotāji. Pulciņu vadītāji nepieciešami arī interešu izglītībā, bet peldēšanas treneris tiek meklēts darbam pirmsskolas izglītības iestādes “Kāpēcīši” peldbaseinā.

 

Jaunākais vakanču apkopojums liecina, ka darbinieki nepieciešami arī celtniecībā – darbā aicina ēku celtnieku, santehniķus, namdari, ēku krāsotāju –, bet autoservisos vajadzīgi automehāniķi un transportlīdzekļu krāsotājs. Darbs tiek piedāvāts arī klientu apkalpošanā – meklē pārdevēju konsultantu un intervētājus.

 

VAKANCES

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē