23.7 °C, 4.8 m/s, 52.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: “Junda” meklē direktores vietnieku un policija – inspektorus
Jaunākās vakances: “Junda” meklē direktores vietnieku un policija – inspektorus
20/10/2023

Jaunrades nams “Junda” aicina darbā direktores vietnieku IT jomā un interešu izglītības skolotāju tehniskajā jaunradē, bet Jelgavas Pašvaldības policija meklē inspektorus, savukārt Sociālo lietu pārvaldei aktuāla sociālā darbinieka un sociālā audzinātāja vakance.

“Jundas” direktores vietniekam piedāvātā darba alga ir 1385 eiro, bet interešu izglītības skolotājam – 1020 eiro pirms nodokļu nomaksas. Darbam “Jundā” var pieteikties līdz 17. novembrim. CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi: junda@izglitiba.jelgava.lv, norādot uz kuru vakanci pretendē.

Jelgavas Pašvaldības policija aicina darbā inspektorus (alga 931 eiro plus piemaksa) un jaunākos inspektorus (alga 872 eiro plus piemaksa). CV un motivētu pieteikumu lūgums sūtīt uz e-pastu personals@policija.jelgava.lv līdz 12. novembrim. Tālrunis uzziņām 63022251.

Līdz 31. oktobrim Sociālo lietu pārvalde gaidīs pretendentu pieteikumus uz sociālā darbinieka darbam ar ģimeni vakanci un sociālā audzinātāja vakancei Stacijas ielā 13. Sociālajam darbiniekam tiek piedāvāta alga no 1007 līdz 1259 eiro, bet audzinātājam – no 620 līdz 754 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikumu sūtīt uz e-pastu soc@soc.jelgava.lv ar norādi uz kuru amatu pretendē. Tālrunis uzziņām 29477204.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ziņas pielikumā.

Aktuālais vakanču saraksts Jelgavā un apkārtnē